Keresem Vandy Vape Berserker v2 SS vagy easy MTL RTA tank

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA tankot vennék május 5-i héten SS színben.

VAGY olyan MTL RTA tankot SS színben ami 3-4 ml-es és a deck csavarja könnyen befogja a coil tekerés szárát és nem kell vele szenvedni.

2 kedvelés

Szervusz László !

Minden tank csavarja alkalmas a lefogatásra ! Amelyiknek kicsi a feje annak egyszer körbe szoktuk tekerni a huzalt a derekán és tádá , megfogja a huzalt ! :wink: :innocent: :grin:

8 kedvelés

Precisio PRO 24-em van de lassan a sírás határán vagyok. vagy eladom vagy egy árokba bedobom mostmár.

5 kedvelés

Gondolom, ez érvényes a dvarw esetében is…?

3 kedvelés

Az FL verziónál nem kell karikát rakni, a régi v1 és v2 nél igen ! És amíg nincs lefogatva a huzal addig illik benne hagyni a segédet a tekerésben ! :wink: :innocent:

11 kedvelés

Talán a legkisebb csavarfejű tankom a kayfun prime és az is megfogja a huzalt rendesen , ha körbe van tekerve egyszer !

7 kedvelés

Én a Kayfun lite plus-nál kell,hogy körbetekerjem.Csak azért nem szeretem,mert az 5 menet is felmegy így 1.30ohm fölé jócskán.

1 kedvelés

Ennek van egy nagyszerű megoldása Bejja Asszony ! Nem kell öt menetet rakni , elég csak négyet ! :wink: :innocent: :hugs: :hugs: :hugs:

4 kedvelés

Annyit meg nem akarok​:joy::joy::joy::joy::joy::joy:Az már túl keves nem?

3 kedvelés

Jajj Drága Bejja Asszony hogy lenne kevés ? Négy menet hézagosra és minden rendben van ! :wink: :innocent: :hugs: :hugs: :hugs:
Egyébként , ha kanthal huzalt használok akkor 0.25 méret kettes magra , négy menet hézagosan az pont egy ohm , és ez így rendben is van !

6 kedvelés

Én is Kanthal 28ga 2.5mag,hézagosra.

1 kedvelés

"Érdekes! A feleségem is mindig ezt mondja.":wink:

Bocsánat, csak eszembe jutott:

Beteg:

• Az elsőt még bírom, a másodiknál már erősen izzadok. A harmadiknál már lihegek, de a negyedik menet után már fulladok is.
    Orvos:
  • 4 menet, az Ön korában már nem is olyan rossz.
    Beteg:
  • Na igen, de az ötödiken lakom…:rofl:
9 kedvelés

Mivel tudom körbetekerni? nincs ilyen kis fejű fogóm, puszta kézzel meg oda se férek.

3 kedvelés

Talán, ha kicsit hosszabban hagyod a huzalt akkor sikerül. De érdemesebb lenne egy kerámiacsipeszt beszerezni.

5 kedvelés

Hosszabbra hagyom jóval a huzal lábakat.Vagy a fémcsipesszel fogom meg a végét vagy a 2 ujjammal.Ha jól kitekered a csavart,szépen körbe lehet tekerni​:slightly_smiling_face:Eleinte nekem sem sikerült mindig vagy el is szakadt,mert azért jól meg kell húzni(csak érzéssel​:wink:),hogy feszes legyen.Sokat gyakoroltam​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Picit elvesztem a témában, milyen huzalt tennél bele ?

1 kedvelés

Wotofo NI80 .90 ohm 2x30+38
Coilology MTL Clapton .92 ohm Ni80 28/40

2 kedvelés

Mi a baj vele? Ki rúgja a csavar? Precisio rta a tank?

1 kedvelés

Aha, kicsúszik a csavar feje alól. Lehetetlen oda rögzíteni.

1 kedvelés

Igen,sajna,ez ilyen. De amit Kinga is írt , illetve Ákos videójában is látszik,picit hosszabbra engedi a huzal lábakat,hogy a csavar leszorításnál rá tudjon fogni,így talán ellen tudsz feszíteni,hogy ne rúgja ki a huzalt.
Ha nagyon szenvedős,akkor egy szálhuzalt próbálnék.

3 kedvelés