Keresek modot jó áron

Sziasztok.

Remélem jól csináltam a téma kitöltést​:slightly_smiling_face:

Szeretnék egy modot,jó áron​:slightly_smiling_face:
Ha van valakinek,ne tartsa magában​:wink:
1 akkust szeretnék,amin jól mutat egy fekete Berserker V1 vagy egy EX v4 fekete​:heart_eyes:
(Ezek a tankok most egy Ijoy captain link-en vannak.Szeretem azt a formát.Vagy a Yihi sxmini mx class forma is tetszik)

7 kedvelés

Szia,

Mi számít jó árnak? :slightly_smiling_face: Mi a felső határ?

1 kedvelés

Nem tudom​:joy::joy::joy:

1 kedvelés

:grin: Nálam most nincs felesleges mod, de napi szinten nézegetem a webshop-okat. Ha mondasz egy felső értékhatart akkor linkelgetem majd a szerintem jól árasitott modokat.

1 kedvelés

Tehát nincs felső határ.
Akkor nekem lenne egy eladó, nagyon drágán szívesen neked adom :sweat_smile:

2 kedvelés

@Beatrix_Brlazsne_Not! Régebbi pico fehér érdekel? Ugyan olyan mint a te feketéd. 7000-ért odaadom, plusz posta költség. Ja most látom, hogy fekete a tankod, nem baj akkor sakkszinű lesz​:laughing:

2 kedvelés

Fú,ez így nehéz​:slightly_smiling_face:
A legolcsóbb amit találtam a shopokban és nagyon tecc,az a Pico plus 13.990.- a liquidhallnál.Gondolom ezt használtan már jó áron meg lehet venni​:slightly_smiling_face:
Majd mindjárt leírom mik tetszenek így hirtelen,amúgy is le akartam.25.000.- volt a legdrágább.Persze ez a “hazai” shopoknál lévő ár.Kint messze,lehet fele ennyiért lennének.Pl.a 25.000.-ért,haza sem kéne mennem​:joy:

2 kedvelés

Pl.tetszenek…forma,stílus…

A véleményeket szívesen fogadom róluk,pro-kontra​:slightly_smiling_face:

-Vaporesso Target 100W box mod
-Voopoo Drag X Plus Pro
-Aspire X No Name Paradox 75W box mod
-Aspire Zelos X
-Innokin Coolfire Z box mod

Az 1ik örök kedvenc…mind1 melyik,de:
-Eleaf Istick Pico Plus 75W box mod(jól láttam,hogy erre már nem csak a 22-es tankok mennek rá?Mert ami nekem van,lett,arra pl.nem lehet rátenni a Berserker V1-t.)

És azt hallottam,hogy van problem a Lost Vape Grus-al.De láttam most olyat is,hogy Lost Vape Grus Quest 100W V.2.0-----------mi a különbség??Javítottak rajta?

2 kedvelés

Más a software egy picit. Nekem olyanom van, direkt a 2.0 miatt vettem, amikor még csak kitben volt kapható. Nekem még semmi bajom nem volt vele.
Viszont súlyos darab.

2 kedvelés

Rendelj egy Lost Vape Thelema Questet vagy egy Thelema Solot és megoldottad a kérdést hosszú időre. Cserélhető “hátlap”, olyan színt varázsolsz belőlük, amilyet szeretnél. :wink:

6 kedvelés

Voopoo drag x plus pro felejtsd el! Az építős tankomat nem hajtotta meg és össze-vissza ugrált az ohm, meg a watt!
Bár lehet a 21700-as aksival ment volna, de még nem tudtam kiprobalni.

4 kedvelés

Thelema quest solo-t én is csak támogatni tudom.

4 kedvelés

Hát téged is lehet “látni” Viktorom?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Quest és solo nem 2 külön mod? @Viktor_Hajdu külön írta,te meg 1be​:slightly_smiling_face:Majd mindjárt ránézek,de előbb elolvaslak benneteket​:slightly_smiling_face:
Azért szeretném használtan,mert akkor talán nem dob ki azuram!

2 kedvelés

A quest a chip neve, ami benne van. A Grus is questes mod.

3 kedvelés

No.A Quest nem olyan forma,mint amiket írtam,hogy bejönnek és 2 akkus,nekem 1 is elég​:wink:
Viszont​:bangbang:
A Lost Vape Thelema Solo tetszene​:bangbang:
Vagy a full fekete vagy a piros-fekete,de lehet kapni Pink Survivort is valahol…biztos…talán​:wink::joy:
Amúgy az EX V4-hez sztem a piros-fekete lenne a legjobb.Mert a V4-em fekete.És tecc.De vagy előrendelés láttam a messzi távolban,vagy nagyon drágán​:cry:
A Cseh barátainknál 16.000.-ft.Na ezért kellene használtan​:slightly_smiling_face:

Viszont rájöttem,miután rápillantottam,hogy a Berserker v1-em ezüst​:joy::joy::joy::joy::joy:
Csak a drip tip fekete és a felső gumigyűrű a palástnál​:joy:

Az ezüst Berserker-emhez csak az S S Carbon Fiber illene.
De olyan cíp a piros-fekete​:cry::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Thelema quest 2 akkus, thelema quest solo 1 akkus. A solo nemrég jött ki, ezért látod pár helyen, hogy előrendelhető. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ezt írtam én is​:joy:
Ahol oda is írtam,hogy nekem elég az 1 akkus is​:cry:
A Cseheknél 16ezer.A többi messzi külföldi oldalt,mint pl.a Franciák,nem ismerem.Nincs valahol olcsóbban?