Képfeltöltés probléma

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Anikó jelezte, hogy nem tud képet feltölteni és szeretnék utána járni a dolognak kicsit. Hátha sikerül megoldást találni :slightly_smiling_face:

Arra szeretnék kérni mindenkit akinek nem működik rendesen a képfeltöltés, hogy írja meg:

1. mi a hiba pontosan
  2. milyen készüléken
  3. milyen AndroidOS verziót
  4. milyen Chrome böngésző verziót használ.

Legtöbb esetben egy frissítés elegendő lehet. Szóval ha elérhető Google Chrome frissítés a Play áruházban akkor könnyen orvosolhatja a problémát. :slightly_smiling_face:

Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia @Panniflower :slightly_smiling_face:

Örülünk, hogy köztünk vagy! Érezd jól magad! :heart:
A képfeltöltés mobilon a jobb alsó sarokban van. Arra a kép ikonra kattintva ki tudod választani a képet amit fel szeretnél tölteni. :slightly_smiling_face: Asztali gépről pedig a felső szerkesztő sávban találod ugyanezt az ikont. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Sejtettem, hogy így kell, de valami hiba lehet a készülékemben, mert hiába kattintok rá, nem történik semmi :frowning:

3 kedvelés

Én arra gondolnék először, hogy a böngésződnek nincs engedélye hozzáférni a képeidhez. Ha így van és telefonról vagy, akkor meg kell keresned az alkalmazáslistádban a böngészőt, és ott az engedélyeknél meg kell adni neki a jogosultságot. PC-ről ez elvileg automatikus, ott nem is tudom mit kell csinálni. :flushed: Illetve, ha más a baj akkor hamarosan @Donat utána fog nézni. :blush: Addig ezer bocsánat a kellemetlenségért. :heart:

2 kedvelés

Igen, így van beállítva. Mindegy, majd talán sikerül :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok ! Nálam úgy alakult ( xaromi telefon ) , ki tettem indító ikonnak.Mikor az indító ikon által vagyon jelen,akkor kép feltöltés nem lehetséges.
DE, ha " simán nyitok egy krómot oda be a vaperina,akkor endgedi a kép feltöltést.

Nálam így megyen.

4 kedvelés

Sziasztok!
Huawei - pont fordítva. Indítóból belépve működik, chrome-ban nem. Ellenben Opera-val tökély. :wink: Aztán legyek okos… Inkább nem. :wink:

3 kedvelés

Nálam mindegyiken megy rendesen. :flushed: Huawei

2 kedvelés

Nálam 2 xiaomin is tökéletesen működik.

@Csinos248 nem lehet, hogy nálad felhasználói hiba van?:thinking::wink::rofl::rofl::rofl::heart::kissing_heart:

1 kedvelés

Na, megvan! Akárcsak Attilánál, indítóikonnal nem sikerült, chrome-ból igen. Szintén Xiaomi.

3 kedvelés

Köszönöm a gyors reakciót, és az ötletet!

3 kedvelés

Szia Donát!
A probléma: Chrome használatakor a képfeltöltés nem működik, illetve vagy igen/vagy nem jelleggel üzemel.

Készülék: Huawei p10 lite
Android verzió: 8.0
Chrome: 88.0.4324.181

3 kedvelés

Valóban volt egy ilyen hiba kb 1 hete. Ez javítva lett azóta. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Viktor! Köszönöm! Utánanézek. Ez a legfrissebb Chrome verzió jelenleg?

2 kedvelés

Igen, a Google szerint ez a legfrissebb.

3 kedvelés