Kayfun lite plus eredeti és a klon . Személyes tapasztalat?

Sziasztok .
A kerdesem az lenne hogy a kayfun lite plus eredeti és a klon között (pl aliexpress ről rendelt ) van e minosegi kulombseg.
Akar iz vissza adásban akár anyag minosegben.
A muktkori taifun gt one rendelesemkor sajnos belefutottam egy olyan problemába hogy nem stimmelt a deck menetezése a palást menetezésével. Konkrétan szelesebb volt a palást mint a deck és simán rá csúszott.
Nem passzolt. Szóval gondolkodom egy kayfun lite plus tank ban de parázok az alirol megrendelni.
Mit tudtok mondani, mi a tapasztalatotok.

1 kedvelés

Nekem Kayfun lite plus 2021 van az Aliról.Csak arról tudok nyilatkozni.Eltört a palást teteje.Kaptam helyette egy másik boltból,gyártótól vett klón palástot.Az szuper minőség​:slightly_smiling_face: @Andras_Barton tudja,hogy melyik helyről érdemes megvenni az Alin.Ő adta ide a saját palástját.És a sógoromnak is onnan rendeltük,ahonnan András.És nagyon jó minőségű klón.

2 kedvelés

La5tam a multkor hogy neked is kayfun lite plus od van az andrasnal pedig olvastam hogy a coolvape tol biztonsagos rendelni.
Na en az onnan rendelt taifun gt one al furodtem be.
Azért köszönöm az infót :blush:

Hát a klónok ilyenek, tud zsákbamacska lenni, én az atamannal fürödtem be legutóbb (visszakaptam a teljes árát, alin vettem). Talán sxk volt, aztán vettem egy yftk-t, az jó. De ha van pénz lóvéra origint kell venni, én is tervezem, hogy veszek majd eredetiket, egyszer, majd, ha sok pénzem lesz, soha. :rofl:

Szóval a lényeg, hogy hol ez a gyártó jobb, hol az, nincsenek szabályok.

Ja és az új ataman is gázos volt kicsit, szerencsére itt van @Andras_Barton aki profi módon segített megoldani. :+1:

4 kedvelés

A kayfun prime om eredeti és a klon között semmi különbség. Tökéletesen működik a klon.
A dvarw klón es az eredeti kozott A tankon a driptip a kulombseg.
A klonon nem okyan stabil az eredetin pedig patent.
Ennyi.
Az eredeti kayfun lite plus 40.000ft a vaporism oldalán.
Mar nem szeretnek komolyabb kiadást be vállalni.
Most is csak a kivancsisag hajt na meg kellene egy szuper ízű kazán. Olcsón. :laughing: :wink: :grin:

1 kedvelés

Igen, nekem is itt a prime klón, a byka klón, hibátlanok. De a gtr már nem volt tökéletes. Szóval lehet jót kifogni. A dvarw fl is jó volt. De van bennem némi sznobizmus, ami ha pénzel társul, akkor általában sokba szokott kerülni. :money_with_wings:

Most vettem egy szivattyút, furattam egy kútat, beüzemeléasel együtt cirka 450k-ba van és akkor még az akna nincs benne. Ennek a feléből minden cuccom originra tudnám cserélni. Szóval nem olcsó, de ha más dolgokkal hasonlítom össze, akkor meg szinte semmi.

1 kedvelés

A coolvape ről szinte csak jo értékeléseket olvastam.
Ezért is rendeltem tőlük.
De akkor lehet megprobalom a másik értékesítőt amit említettél.
Köszönöm.

1 kedvelés

Na megnéztem, az én szar atamanom az pl coolvape volt.

Kayfunból pedig ulton

Meg ilyen is volt

Igaz én személyesen nem használtam egyiket sem, eladtam, de nem érkezett panasz eddig egyikről sem (3 darab).

2 kedvelés

Igen azt eszre vettem hogy kicsit dragabbak.
Köszönöm hogy szóltál :+1:

1 kedvelés

Még talán a cthulhu artemis mtl elen gondolkodtam.
Azt talan tudok az eubol rendelni.
Nem veszes az ára es azt mondják hogy nagyon szuper.
Csak meg kell szokni a szét tekeréseket.

2 kedvelés

Azokat sajnos nem ismerem.
Referenciának hasznalom a YouTube-t.
Probalok rá keresni a legjobb ízű kazánokra.
Probaltam cthulhu hastur artemis mtl rta-t keresni valamelyik europai webshopprol de nem talaltam.
Csak az alin.
Gondoltam hogy annyira nem veszes az ára és legalabb konnyebb gyorasabb a rendelése.

1 kedvelés

Kozben latom hogy az ULTON az az oldal neve :laughing:
Hú de amatőr vagyok. :joy:

A Cseheknél van és egy hét amíg megjön.

A Hastur Mini-t is jószívvel ajánlom. Nem egy nyűgös-folyós tank, a rövid kémény jó ízeket gyárt, szintén felültöltős és még széééép is.

2 kedvelés

cseheknél nincs vajon artemis​:thinking:

3 kedvelés

Köszönöm szépen :v:

2 kedvelés

Kerestem a vaporism oldalán de csak a mini van.

1 kedvelés

az sincs meg szűnt a gyártása a mininek,nekem van egy minim is jó ízes tank egyébként csak ritka mint a fehér holló már.:blush::wink:

2 kedvelés

Na ez az en formám.
:grin:

1 kedvelés

itt lesz sima artemis de nem tudom szállítanak e magyarba

van itt mini is amúgy az oldalon mind a 2 tank jó nagyon a mini is meg a sima artemis is nagyon jó ízű tank.:wink:csak ajánlom ezeket.

1 kedvelés

Az alin találtam mind a kettőből.
Szerintem ez is kinai oldal.
Innen az EU bol akarram rendelni de szerintem akkor marad az ali ga rendeni szeretnék.
Azért nagyon szépen köszönöm hogy segítettél.
Rendes vagy.

1 kedvelés