Kayfun Lite Plus clone

Köszönet @Ispy kollégának. Minden precízen zajlott. :ok_hand:
Most épp kiárusítás van nála, úgyhogy fussatok :running_man:

13 kedvelés

Gyertek csak, gyertek! :joy:

Remélem tetszik az áru. :+1:

7 kedvelés

Na, megtömtem tubákkal.
Hát ez bazi jó :ok_hand:
A tekeréssel kicsit elbohóczkodtam mire stabilizálni tudtam a helyzetét, de úgy nézem a vattázást tényleg nem lehet elrontani készakarva sem :laughing:

Ő lett a gazdája

10 kedvelés

Jó pöfékelést, nekem még úton az ss, de akkor jó lesz ez! :+1: :cloud:

5 kedvelés

en mennék de még amit vettem azt sem használtam nem próbáltam ki​:wink::joy:

4 kedvelés

De jó ez a csomagolás​:slightly_smiling_face:Nekem gaggyer átlátszó műanyag tartókba jött.Csavarhúzó nuku…
Használd egészséggel :kissing_heart:

3 kedvelés

Ne sajnáld a dobozt Lyányom :wink:, hidd el jó az a gaggyer műanyag! Postázni is könnyebb benne mindent. :wink: És jobban elfér a tárolókban, fiókokban, szekrény tetején, itt-ott-amott. Ha szeretnél ilyen csavarhúzócsodát, írj rám és indítok egy pótlást! Én kérek elnézést a shop nevében! :wink:

8 kedvelés

Amit rendeltem sst, az is kis bizbaszban van, ami azért jó, mert ha eladásra kerülne, akkor fele annyiért el lehet postázni. :+1:

3 kedvelés

Nekem meg két egyforma csavarhúzó volt benne. Így elvileg nem tudtam volna belerakni a tekerést, ha nem lenne 400db megfelelő csavarhúzóm :laughing:

5 kedvelés

Miért kéne kipróbálni? Nekem is itt állnak a tankok, attól még jönnek a többiek is.

:money_with_wings:

4 kedvelés

Uh, nem is néztem át a dobozt, remélem nem én kavartam össze, mert akkor @Viktor_Hajdu -nak is két egyforma lesz. :sweat_smile:

3 kedvelés

Engedd el Ispy-om a dolgot, van úgy másfél millió ilyen biszbaszcsavarhúzónk és mellette a tisztességes szerszámok is. Csak nem pusztulok bele két egyforma ám egyformán felesleges “húzókába”. Majd jó lesz csavarok közt túrni, fület tisztítani, szakállt tekergetni, szempillát pödörni… :wink: :rofl: Egy kis kreatív feladat. Mire nem jó egy üzlet! :rofl: :wink:

3 kedvelés

Nem hinném, a kis nejlon tasakban volt. Hacsak célirányosan nem nyitottad ki és cserélgetted ki, akkor aligha. :slight_smile:

3 kedvelés

Szerintem ideje a legrosszabbat feltételeznünk, unatkozott, ezzel töltötte az idejét… Mint Hókuszpók… Hohohohohóóó most megkapjátok töpörödött törpördögök, összekavarom a húzókáitokat… Előttem a kép… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Banyek itt ülök és pöfögtetem és nem tudok betelni az ízével. Pedig mostanában nem gagyi tankokkal próbálkoztam, de most úgy tűnik rájuk ver egy hajszállal. :relaxed:

3 kedvelés

És közben az a rekedtes gonosz kacagás :laughing:

3 kedvelés

A Kayfun a numero uno nálam ízben. :wink: Ezért is kell kettő belőle. :wink: :rofl:

2 kedvelés

Lehet, már most el kéne kezdenem gyűjteni egy eredetire :sweat_smile:

3 kedvelés

Van egy eladó jó áron aprón, :+1: :rofl:

Nekem egyelőre maradnak a klónok, kell a pénz a modokra, de egyszer majd lehet beruházok, ha lesz felesleges 100-200k-m (legközelebb soha).

4 kedvelés

Én miért nem érzem a liquid ízét ami ebben a tankban van?:thinking::cry: