K Flavour Company longfillek - A tökéletes harmónia

Sziasztok,ezeket az aromákat ki hogy keveri pl mennyi booster es 0 alap kell bele vg pg arányban?

Szia :slight_smile:

Ez a gyártói ajánlás. Az, hogy mennyi booster kell az alapba, attól függ milyen erősségű liquidet szívsz.

3 kedvelés

6mg szoktam akkor kb 2×10ml 20mg booster a többi 80/20 0 alappal felöntve szerintem.

Milyen PG/VG arányú a boostered?

van 80/20 as meg van sima vg boosterem is. mind 10ml 20mg os.

Hát nem jön ki a matek, mármint úgy értem a gyártó által javasolttal így nem kapsz 6-ost. De szerintem erről indítok majd egy új témát, mert ez jellemzően az összes longfillnél probléma. Mivel nikotinmentessel kalkulálnak, ami tök egyszerű mert csak felöntöd azt kész. De ha teszem azt egy 6-os alappal felöntöd ezt akkor durván 4-4,5 -es liquidet kapsz.
De az is simán lehet, hogy csak nekem idegen terep a booster meg a longfill téma. :slight_smile:

2 kedvelés

De azért ki tud jönni a 80/20 arány is 20ml aromával 6-osra keverve:

PG - 0
VG - 50
Nikotin - 30ml - 100% VG
Aroma - 20ml

Vagy

70/30-ba 6-osra keverve:

PG - 5ml
VG - 40ml
Nikotin - 30ml - 100% VG
Aroma - 25ml

3 kedvelés

igen ha csak 6 os alappal öntöm fel akkor nem kapok 6mg levest ha meg 2×10ml 20mg boosterrel tolom fel a maradékot ugye 0 alappal akkor meg 6.6mg levest kapok tán de az sem baj ha nekem ha nem pont 6mg erősségű lehet az 6,6mg is nem olyan gáz az attól.:slightly_smiling_face::grinning:de ha pl 12mg alappal öntöm fe az snv akkor meg erős nekem már, mondjuk akkor nem tudom pontosan mennyi mg levest kapok de nekem az erős már.:grinning:

2 kedvelés

de evvel a matekkal sosem voltam jóban amúgy én sem ezt azt számolni​:rofl:

2 kedvelés

Szia. :slight_smile: Én ehhez a longfillhez 2mg-os 50/50es alapot öntöttem (1.5mg és 3mg-ossal ki lehet hozni kb a 2mg-ot) hogy 1.5mg legyen a végeredmény. Azért az a 25ml aroma jócskán meggyengíti az erősséget. Ez sajna kimaradt a cikkből. Hamarosan beleírom. Köszönöm, hogy rávezettél. :blush:

5 kedvelés

Kipróbáltam mind a 4-et, tényleg nagyon egyedi összetett finom ízek,
nálam a Grace és a Garrison top utána a másik kettő.
A K Flavour Company / I DIECI/-it se felejtsük el, ott a Primo, Quinto, Terzo volt nálam a favorit, de a másik kettő:(Secondo, Quarto) is nagyon meggyőző.
És ha már dohányos aromák akkor a Journey / Discovery / is nyugodtan lehet fogyasztani, mert még nem sikerült belőle rosszat vennem.

7 kedvelés

Én a Garrison-t rendeltem tőlük.Kivánncsian várom hogy kipróbálhassam.

4 kedvelés

Kíváncsian várjuk a véleményedet. Mondjuk nekem bejött mind. Valamiért most az Alfie jobban esik mint a többi. :thinking:

4 kedvelés

ezeket a k flavour aromákat milyen alappal keverted be és hány % on? Mert még nem kóstoltam de lehet veszek majd olyan aromát.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

köszi szépen,csak azért kérdezem mert nekem ugye itthol sima vg alapom van 9mg azzal szoktam kevergetni csak a gyártó 20% ír a 10ml kiszerelésekre gondoltam ha veszem a 10ml aromát akkor pl 15% ban kéne de mivel sima vg alapom van lehet jó lenne ott a 20% keverés is.

1 kedvelés

Ha csak VG van, akkor mindenképp indokolt a 20% :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

köszi szépen akkor úgy lesz majd próbálva.:grinning:

3 kedvelés

sziasztok,így 2 hónapja,hogy vettem meg a ginat ma lesz az első alkalom,hogy kóstolom remélem már túl van érve.:wink::grinning:csak finom lesz.

8 kedvelés

szuper teszt :slight_smile:

Köszönöm Tamás :blush: