K Flavour C. és LS Project

Sziasztok.
Elérkezett végre az idő,hogy rászántam magam a kicsit drágább longfillek megvásárlására.:slightly_smiling_face:
-K Flavour Company:Garrison és Alfie
-LS Project:Anubis
a három kiszemelt.

Annyira jó @Vaperina_Kinga,hogy megírtad a cikkeket a K Flavour-ról​:kissing_heart::heart:Akkor is elolvastam és most is.Szerencsére​:slightly_smiling_face:Így nem teszem fel azt a kérdést,hogy minek küldik a 30ml-es flakont…rájöttem​:joy:

Egy pár emberre emlékszem,hogy szívta ezeket,de biztos van több tag is,akiről nem tudom​:slightly_smiling_face:
Ha nem gond,megidézlek benneteket​:joy::heart:
@Szabolcs_Barna @anon40018559 @Vaperina_Kinga @Andras_Barton @Csinos248

Az ajánlás ugye 80vg-s alaplé.Kingánál olvastam,hogy ő ezt is 50-essel öntötte fel és úgy is ízlett neki.(Ez ugye a KFC-ra igaz…az LSP-et milyen alappal szívta aki szívta? @anon40018559 mitől lett “isteniiii,fenomenális!!!”?:slightly_smiling_face:)
Többiek,milyen alappal öntitek fel ezeket?Eztán fogok csak nikotinos alapot rendelni,úgyhogy olyat rendelek majd,amilyet a többség​:slightly_smiling_face:
Viszont most nem fogok 30as vagy 36os alapot venni,mert akkor még mentes is kellene hozzá.És csak úgy szeretném,hogy bele a nikotinos alaplét és kész.

Vagy sima nikotinosat veszek vagy nicsosat…majd meglátom mit írtok,hogy keverte-e egyáltalán valaki nicsoval?

Valószínű 18mg/ml-es lesz az alap.
Most 12mg/ml-es liquidjeim vannak,ezek max.erősebbek lesznek.

A Garrisonba és az Alfieba 75ml alap kell ugye,az Anubisba 40ml.
A KFC-t 72h vagy 5 nap…az LSP-et 24h-ra írják.

Van-e valami jó tanácsotok számomra?Nem szeretném,ha ezek a longfillek most nem sikerülnének​:slightly_smiling_face:(mint annyi más)
Ui.:mennyire kokszolnak?

9 kedvelés

Szia Beatrix!
Én ultrabio-t használok mindenbe is, 80-20 vg-pg,3-as nikivel. Ezzel a kész alappal öntök fel mindent.Nekem ez vált be. Kinek mi.

A nagy üveges k-flavour verzióknál a nyakáig kell önteni ( 75ml alappal ).

Az LS gyártónál ( másnál is ami 60 milis flakon ) a címke főlé szoktam engedni,hogy még a rázás érjen valamit az érés során.
Teli üvegnél nehezebb rázással egyveleget képezni :slight_smile: .
Türelmetlen vaper vagyok,így nálam az nap ,max 12 óra után mennek a tartályba. Kivéve Journey gyártó.
Természetesen a gyártói ajánlást érdemes figyelembe venni,DE ha azt nézem hogy pl a kék villamos gyártója és az AP mit ír mint érlelési idő,akkor a 2 között van kb egy hónap eltérés.

Én úgy vagyok vele,hogy ( szándékosan ,pg-vel és túl vannak aromázva ezek a “rövid” fillek ) ha már túltolta a gyártó,szívom is. Ezért is hijjják koncentrátumnak.

9 kedvelés

Nekem nagyon bejön a K sorozat,
kedvencek: Alfie, Gina, Ira
Ez meg kifejezetten nagy sztár lett: TONICO MIRTILLO

Én már aznap kóstoltam remek akkor is, de pár nap/hét csak jót tesz nekik.

6 kedvelés

Nekem pont ma fog megjönni a Tonico Mirtillo Limited :slight_smile:

4 kedvelés

anubis jó féle őt pl én sima vg vel toltam fel és a gina van itthol még azt is vg vel toltam isteni mind​:wink::+1::blush:

6 kedvelés

Arra számíts, hogy a nikotinon gyengít jócskán. A 18asból durván 16os lesz. Ami szerintem érezhetően mellbevágóbb lesz a 12esnél. Én max 15-re visszahigítanám, vagy ha van 16os, vagy 15ös a webshopban akkor azt venni. De asszem az EliquidVG-n van nullás is. :thinking:

Egyébként nagyon finomak voltak PG többlettel is. :slight_smile: A VG többletet tanácsolták, de Ők nem azt érzik amit én, így dobtam az ötletet. :slight_smile:

6 kedvelés

Náluk a 18 alatt csak a 12-es alap van

1 kedvelés

A nikotin az ízén fog gyengíteni?:cry:Nem lesz olyan finom?

@anon40018559 pl.a Must Have-t is sikerült elrontanom,számomra szívhatatlan​:cry:Ezekkel nem szeretnék így járni.
Azt,hogy mitől lett jó neked az Anubis,azt arra értettem,hogy milyen alappal öntötted fel,hogy ezt kommentelted​:wink:Ott nem láttam ajánlást.
Tudom,hogy az érési idő és az arány is csak ajánlás,ezért lettem volna kíváncsi rá,hogy ki,hogy csinálta…
Azt szeretném,ha jó és intenzív ízűek lennének…sok liquidem áll,mert nem lettek jók.Túl sok.Ezek meg aztán még “drágák” is.

2 kedvelés

Az a 25ml aroma (nem tudom az Anubisban mennyi van) PG-nek számít. És az rengeteg! A nikotin erősségén fog gyengíteni.

Szerk.: Úgy pontos, hogy az aroma PG-nek számolandó.

3 kedvelés

Lehet, hogy túl tömény :thinking: a garrison ha neked szivhatatlan lesz akkor javaslom öntsd majd fel teljesen a kupakig alappal. Ha úgy jó lesz akkor megvan a bibi!

4 kedvelés

Pontosan. :slightly_smiling_face: De egyébként könnyű kimatekolni. Ha az összmennyiség 100ml, amiből 20ml az aroma, akkor az erősség 20%-al fog csökkenni. 18mg-nál ez valahol 14.4mg-nál fog megállni, nem is 16, úgyhogy elnézést, csak most gondolkozom ezen kicsit behatobban. :slightly_smiling_face: Ha 15mg-ossal öntöd fel akkor is 20%-os a gyengülés, de az már koppra 12mg lesz. :slightly_smiling_face: Én mindenképp javaslom, hogy higítsd le a 18ast, mert azt a 2.4mg-ot is meg fogod érezni. És hidd el, nagyon nem jó a nikmérgezes. :slightly_smiling_face:

Ja és egyébként ezt bármikor, bármelyik longfillnél lehet alkalmazni, csak az erősség kell és a flasiban lévő aroma mennyisége. :slightly_smiling_face:

Szerk.: A bekevert összmennyiség lemaradt, az is kell. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Érdekes ez a nic szint,tényleg másabb mint a ciginél.Én 4 hónap alatt jutottam el odáig ,hogy a 20-as nic salt helyett a dohányosaim 14-re vannak keverve,a gyümölcsösek 10-re és tudom ,hogy kettővel lemehetnék újra de majd következő keverés (addig még van 250 ml kb​:rofl:).Namár most ,legutóbb franciáktól kaptam ajándékba egy nullás 50 milis almás short fillt,amiben van hely egy nic shotnak .Én megoldottam hogy kettő is belefért ,mert hegyi levegőt nem szívunk :rofl::point_up:.Ez kb 4-es vagy kevesebb nic,ki tudnám számolni ,de most nem ez a lényeg…Ami meglep ,esti tévé előtti punnyadásnál simán elvagyok vele úgy ,hogy óránként 2-3 slukk a dohanyosbol,az is inkább csak az íz frissítés miatt…

4 kedvelés

@Andras_Barton szívtam kész 9-eseket.Onnan mentem feljebb a 12-re.Egyenlőre nem szeretnék visszább menni​:wink:

4 kedvelés

Lássunk be egy masik dolgot is.Mikor idejöttem annakidején a fórumra 18-20-as főleg bolti leveseket gőzöltem.Többen is mondták hogy ez nem-e erős ,de nekem ez volt a megfelő kb napi 30 sodort cigi után .Hozateszem eleinte 3 10ml-is bolti 20-as elég volt majdnem 3 hétre ,napi 1.5 ml??Most ott tartok ,hogy napi 3-4ml ,stresszes -korànkelōs versenypecàs napon 5ml 10-14-es…Többet vapelek,mint mikor kezdtem,ok lentebb hùztam a szintet ,de egy nap alatt több nikotint viszek be mint annak idejèn kezdökènt.Ès akkor hozzàteszem,voltak itt tèmák,hogy ki mennyit egy nap.10-15 ml 6-os meg 9-es stb…Akkor hogy is van ez? :rofl:15ml 6-os az annyi mint 5ml 18-as az èn akkori 1.5 ml-mhez​:sunglasses:A vape az egy evolucio,nem a napi bevitt nikotint csökkentjük(tisztelet a kivètelnek),hanem a bevitel idejét toljuk ki.

4 kedvelés

Kikérem magamnak. Én már 1.5mg-nál járok. :sweat_smile: És nem megy el napi 15ml-nél több. :slightly_smiling_face: De az is inkább a 10hez közelít. :slightly_smiling_face: Szerintem a szervezeted igényli még a több nikotint. Tudat alatt már nyúlsz a szettedhez. :blush:

6 kedvelés

Zárójelben volt is egy megjegyzés feléd , “tisztelet a kivételnek “:rofl:

Elnézést, nem gondoltam volna, hogy azt személyesen nekem szántad. :heart_eyes:

1 kedvelés

Figyelek…tudom ki mennyit,mit?!:rofl:

1 kedvelés

A kimatekolással van még mindig gondom.Még mindig nem tudom,hogy kell kiszámolni rendesen…a pg/vg arányt sem és a nikotint sem.
Mindig @KaCsa segít benne​:heart:
A Garrison és az Alfie olyan,hogy 25ml aroma 100ml-es flakonban.Az Anubis 20ml aroma 60ml-es flakonban.
75ml+75ml+40ml alaplé kell.=190ml alaplé.
Tudok venni nicsos alaplét vagy sima nikotinosat.18mg/ml-eset.Nem tudom milyen vg arányú legyen és mennyi mentes alaplé kell hozzá és,hogy csak pg vagy vg is,hogy 15mg/ml-es legyen az alapom.
Gondom nem is kellene 200ml 18-as alaplé,mert nekem a 15mg-os alap kell majd,hogy 190ml legyen.
Vagy nem is 18-asat kellene venni,hanem erősebbet és akkor elég lenne a 100ml?Azt hígítani mentessel és meglenne a 190ml 15mg/ml-es alaplém…én ezeken mindig sokat agyalok,mert nem tudom,hogy lenne jobb és kedvezőbb árban…és nem tudom kiszámolni​:cry:

Vagy jól emlékszem @Vaperina_Kinga az írásodra hogy ha ugyan annyi mentes alapot öntök hozzá,akkor feleződik a nikotin?Ha nem így van és butaságra emlékszem,elnézést​:slightly_smiling_face:
Ha 30mg-os 100ml-t öntök fel 100ml mentes alappal,akkor az 200ml 15mg-os lesz?

1 kedvelés