Iqos/cigi feeling segíts kérlek!

Sziasztok! :slight_smile:

Kemény dohányos vagyok X éve , belehalok se tudom letenni. Utáltam már régóta az analógot , de ecigire nem sikerült áttérni sajnos.
Rendkívül nehéz és zaklatott az életem ezért is nehezebb gondolom de ez jó ideig nem fog változni :frowning:
Iqost próbáltam ki és bejött . Mi a bajom vele ? Miért akarom mégis az e-cigit ? Mert K***tt drága , a heetsből sokkal (sokkal!) többet kell szívni mint a sima cigiből , ráadásul rengeteg hibás szál van benne :angry:
Az analóg cigi viszont nem pálya többé leginkább azért mert büdös (és drága ).

Sok videót megnéztem és egy novo4-el kezdtem újra próbálni átszokni. Nem sikerült egy szálat se pótolni. Szuper készülék de mégis annyira eltérő hogy lehetetlen az átszokás.
Létezik olyan készülék ami akár az iqosra hasonlít egészen ? Mármint nem külalakra hanem amit érzek szívás közben .
Ahogy “marja” kicsit a "füst " a torkot és “húzza” . Bocsánat nem tudom ennél jobban megfogalmazni.
Olyan eszközzel próbálnám meg ami egy az egyben ugyanezt adja vissza mint ez a (***) iqos.

Tudnátok segíteni?

UI: csóró vagyok ezért nincs sok dobásom. Ha eladom a (gyakorlatilag új) novo-t akkor tudok másikra beruházni . Ezért nincs lehetőség kísérletezgetni.

Tudom a vapelés eleve más elven működik és minden más de hátha mégis van olyan ami teljesen hasonló a cigi/iqoshoz. :pray:
Köszönöm :relaxed:

4 kedvelés

Szia Reni! :hugs: Üdv köztünk, érezd jól magad! :heart:

Így elsőre azt gondolom, nem elég erős a liquid amit szivsz. Először a nikotinon kéne emelni, és utána, ha az sem olyan amit vártál, akkor tudnám mondani, a GeekVape Wenax nevű POD-ját, ami abszolút szűk MTL, így a cigizés élményét próbálja reprodukálni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia ! Ne add fel ,ez a lényeg .
Sz@rul hangzik tudom…de azt szoktam mondani ,ha cigire van akkor e-cigarettára is ! És ezt soha nem sértésnek szánom !!!
Elhatározás kérdése…havi 30-40-50 ezer vagy havi 5ezer …ezt neked kell eldöntened.
Vannak jó készülékek, aromát kell jól választani és hidd el sikerülni fog !

8 kedvelés

Köszönöm :slight_smile:
És mit gondolsz érdemes itt csoporton belül elcserélni a jelenlegi készülékem ?

Liquidet úgy tudok szerezni ha valaki bevállalja hogy megcsinálja nekem. Én alvás helyett éjszaka fürdők és emailezek (2 hónap elteltével sikerült bejelentkezni a háziorvoshoz ennyire nincs idő. Éljenek a szenzoros hsz.gyereket egyedül nevelő anyák :sweat_smile:).

Úgyhogy a keverést első időkben biztosan nem vállalom. Hol érdemes keresni ezügyben segítséget ?

Köszönöm :relaxed:

8 kedvelés

Itt az oldalon az adok-veszek részén meg tudod hirdetni cserére a készülékedet. Avagy, ha eladod akkor tudsz abból vásárolni, akár egy Wenaxot. A beszámolók alapján ajánlom a Wenaxot, nekem nincs, de itt sok Tagnak van, és egytől-egyig meg vannak vele elégedve. :blush:

Ami a keverést illeti, szerintem érdemes lenne a Vaper Lokátorban szét nézni, van e a közeledben Vaperina, vagy Vaper, vagy egy témát indítani erre célzottan. Adni-venni liquidet (akár nikotinos, akár mentes) a hatályos törvények miatt az oldalon nem lehet, így csak a segítségkérést tudom javasolni.

És, ha Fehérvári vagy, akkor én is szívesen segítek. :blush:

11 kedvelés

Szia @Reni99!
ADHD-s és auti a fiam, totál megértelek! Írjál ha tudok segítek :hugs:

3 kedvelés

Sajnos messze vagy én Bp-en lakok :frowning:
Valóban az jelentene a legnagyobb segítséget ha nem kellene videókat és mindent is néznem (mert nincs idő rá egész egyszerűen ha megfeszülök se ) hanem lenne valaki akitől megtudnám azt a 3 dolgot kérdezni élőben akár . De a skypeos akármilyenes beszélgetést se vetem el (csak igen ez is idő . Igaz a személyes találkozás még több főleg nekünk busszal :smiley: )

Mennyire biztos hogy amit ajánlottál az teljesen hasonlít?

Illetve az merült fel bennem hogy pszichésen valószínűleg a kezdeti időkben szükségem volna arra mint a cigi nél és az iqos nál is van hogy “rágyújtok” és elfogy .
És egyébként tényleg így működik mert egy szál cigi pont elég vissza tölti a nikotin meg minden egyéb raktárakat na meg pszichésen is pont így jó. Nem tudom hogy létezik e ilyen ami ezt a metódus tudja utánozni vagy követni. Mert akkor lehet azzal kellene kezdenem :slight_smile:

Köszönöm a segítséget és biztatást :relieved::hugs::smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Szia :relaxed:
Nem tudom hogy kell írni neked :see_no_evil:
Egyáltalán lehet itt üzenetet írni ? Ide nem szeretnék semmi többet kitergetni :relieved:

2 kedvelés

Mindjárt írok privát, közel is vagy :blush:

2 kedvelés

Én önmagamtól azt mondanám, hogy hasonlít. De csak a véleményekre tudok hagyatkozni, viszont nem olyan mint a cigi, hogy elfogy. Ez több annál. De megkérdezzük @Szabolcs_Barna - t, Neki van Wenax, kettő is. Remélem nem gond Szabi, elmondanád a saját tapasztalatodat a Wenaxal? Cigi feeling megvan vajon?

Az e-cigire is pszichésen kell át “váltani”. Úgy értem, hogy nem minden esetben elég az, ha a kezedbe veszel egy e-cigit, használod és annyi. A tudat, hogy ez nem cigaretta, hanem egy teljesen más élmény, ami akár egy egész életet is képes megváltoztatni. :blush:

Ami a beteg gyermekedet illet, fogadd együttérzésemet. :heart: Az én lányom VSD-vel, és agyalapi bénulással született. :slightly_smiling_face: Ők kis hősök. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

jo a wenax kezdésnek szerintem,igen 2 volt abból 1 meg főtt kuka lett de a másikat használom 0,6 porival maga a tökély egy kezdőnek meg felel szerintem.Kicsi praktikus sok helyen el is fér.:blush::wink:

5 kedvelés