Hűs élmény a torokban, avagy Elfbar(szerű) hatás?

Sziasztok!

Olyanokhoz fordulnék elsősorban, akik próbáltak már Elfbar-t.

Egy belépőszintű podot használok, különféle gyári nikotinsókkal és házilag kevert niksó boosteres alapokkal. Akár hűsítő, mentolos liquidet, akár sima gyümölcsös liquidet használok (van köztük 5.5 körüli, 8 körüli, 10es és 20as nikotintartalmú is), 0.8 vagy 1.2 ohmos porikkal, akármilyen teljesítménnyel és levegőzéssel, nem tudom elérni azt az élményt, amit az Elfbar nyújt. Azt a torokban “hűs” jellegűt. A saját készülékem is nagyon jó élményt ad, kitapasztaltam hogy melyik folyadékkal, mikor, milyen teljesítményen, milyen levegőzéssel kell használnom, nagyon kellemes az ízvisszaadás és a torokhatás, de kíváncsi vagyok, hogy lehetséges-e bármilyen módon elérni azt, hogy olyan élményt tudjak kicsikarni a saját készülékből, mint amit az Elfbar ad?

1 kedvelés

Erre én is, bár még sosem próbáltam. Gyári betöltésről van szó. Gondolom agyon van aromázva, plusz vannak trükkök.

Emlékszem az e-health cigiforma cigire 2010-ből… Az a kis semmirevaló nudli cucc, ha működött, adott olyan kellemes kis ízt, meg th-t, hogy csak na :grin:valami édes vattacukros cucc volt.
Sosem fejtettük meg :thinking:mi volt az a leves…

Egyszer használtam, de meg is osztottam itt a véleményemet róla. Meg vettem, 20 perc használat, aztán kuka… Előzményeimben meg találod… Azt hiszem “furcsa eset… Szívás” vagy valami hasonló volt a topic címe…

1 kedvelés