[HealthCabin] akciók!

A HealthCabin egy 2009 óta működő, minőségi termékeket kínáló webáruház amely EU raktárral is rendelkezik.
Forrás: healthcabin.net

Webshop: https://www.healthcabin.net

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

6 kedvelés

Sziasztok!
Rendeltem inen egy modot. 4 napja érkezett meg, a Magyar Posta küldte a vám-és ügyintézési költséget. Be is fizettem online. Viszont 4 napja csend is van, értesítés, postás nem jött…mennyi az átfutási idő, mi van ilyenkor? :slightly_smiling_face:
(Ide írtam, más Healthcabin téma nem volt…bár ez inkább a Postára vonatkozó kérdés.)

3 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Nekem is volt pár hete ilyen online vám ügyintézès befizetèsem.Bár,én nem a fent nevezett oldalról rendeltem,de szerintem most ennek nincs is jelentősège.
Körülbelül tíz napig semmi,aztán egyszercsak a postaládában a csomag.
Türelem. :wink:

4 kedvelés

Tudnád mi van ott a logisztikán megnyugodnál egyből :rofl:

5 kedvelés

Ok, akkor megnyugszom. Csak nehogy aztán az legyen, jogy postán maradóval várakozik, nekem meg senki se szól.
Megnéztem nemrég a nyomonkövetésben a posta.hu-nszáma alapján. Az ottani bejegyzés szerint péntek reggel a postánkon/kézbesítőnel jelzés van utoljára. De itt se postás nem járt, se átvételi értesítés nincs.

4 kedvelés

@Zoli46 várj hétfőig, mert szokott olyan lenni, hogy előre van a követés. Ha nem viszik ki menj be a postára és kerdezd meg!

3 kedvelés

Sikitozva, hajat tepve szaladgálnak korbe-korbe? :rofl:

3 kedvelés

Remélem :grin: meglett ma, csak nem hozták ki, és nem is fogják… Mindegy, a héten csak eljutok érte.

3 kedvelés

Mondtam hogy nincs para :slight_smile: a logisztikáról kijött akkor már nincs para

1 kedvelés

Ok, igazad volt :+1:ok, egy egyszerű kis mod, de csak aggódtam hogy nagy volt a csend napokig.