[HealthCabin] akciók!

A HealthCabin egy 2009 óta működő, minőségi termékeket kínáló webáruház amely EU raktárral is rendelkezik.
Forrás: healthcabin.net

Webshop: https://www.healthcabin.net

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

5 kedvelés

Sziasztok,hátha érint valakit 15% van most kaptam emailt tőlük

:blush::wink:

3 kedvelés

Sziasztok!

DNA 60 50$-ért!!!

5 kedvelés

Sziaa
Megbízható oldal? Esetleg pár szóban tudnál segíteni rendeléssel kapcsolatban? Válaszod előre is köszönöm!

1 kedvelés

Részemről megbízhatóak,
Én paypallal szoktam fizetni,
kb. 4 hét alatt megérkezik,
kivéve ha vámolják, akkor a magyarok ücsörögnek a dolgon.
09.06-án rendelt termék, 10.04-én beérkezett magyarba,
de még szüttyögnek a vámmal :slight_smile:

Kb. 8x rendeltem korábban tőlük, én mindig meg vagyok velük elégedve.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszod, az sajnos nekem túl sok idő, meg a vámos lutri. Egy nagy bevásárlás van tervbe a napokban. A vaporism arat túlságosan nyomottnak tartom és egy EUs webshopot keresek de nagyon csak már bele is fáradtam. :smiley: Egyenlőre ugy tűnik hogy a spanyolok kicsit jobb árral dolgoznak. De lehet inkább el kellene fogadnom pl a vaporism árait :smiley:

1 kedvelés

Franciákat nézted?

2 kedvelés

A Le petiten tetszenek a tank árak de ott meg például szememre való mod nem akar akadni. De nyitott vagyok minden új oldalra bishop, pionieer, Cthulhu valami ilyesmi az igény egy passzoló modra. Gondoltam például Dovpo odin 100 vagy DNA75 re.Az is jó árban lenne ha lenne, de tényleg mindenre nyitott vagyok szeretnék ebbe egy kicsit belefektetni. :slight_smile:

2 kedvelés

A lepetite szerintem nagyon jó árak vannak, most hasonlitottam össze alival, olcsóbb :grinning:. Valaki mondta, lehet, hogy lesz valami 20 %-os learazas. A másik francia calumette, ott is elég olcsók .

2 kedvelés

sc halloween 2

2 kedvelés