[Gandalf Liquid] akciók!

2021 augusztus 6-án végre elstartolt a Gandalf Liquid és ezzel kezdetét vette évek óta dédelgetett álmunk, hogy egy minőségi PG – VG alapfolyadékokat és aromákat forgalmazó webáruházat üzemeltessünk. Cégünk aromákra és nikotinmentes PG és VG alapfolyadékokra szakosodott. A hatályban lévő jogszabályok szerint kész e-liquidek, készülékek, e-cigaretta tartozékok, illetve nikotinos folyadékok és boosterek kizárólag dohányboltban vásárolhatók, így ezeket nálunk sajnos nem fogod megtalálni. Fő célunk, hogy mindenki számára tökéletes alapanyagokat biztosítsunk az otthoni likvid keveréshez, a lehető legjobb áron. Elkötelezetten hisszük, hogy a minőségi gőzöléshez elengedhetetlenek a minőségi termékek, így csakis a legelismertebb gyártókkal működünk együtt.
Forrás: gandalfliquid.hu

Webshop: https://gandalfliquid.hu

Állandó akciók

Kuponkód: VAPERINA
Kedvezmény: 8%
Beküldte: @ButcherHUN

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

9 kedvelés

7 kedvelés

Heti Solub aroma kedvezmény‼ 💨

Minden Solub aromát 690 Ft helyett 499 Ft-ért tudtok most beszerezni a SOL499 kuponkóddal 😉

A kedvezmény időtartama: 2021.11.08. - 2021.11.14.

A kuponkód beírásának menete:

1. Tegyétek a kosárba a kívánt termékeket
  2. Kattintsatok a jobb felső sarokban lévő kincsesládára
  3. Kattintsatok a lenyíló fülön a “Kosár tartalma” gombra
  4. Tekerjetek lejjebb és írjátok be a kuponkódot a “Kupon beváltása” mezőbe.
    További ajánlatok a webshopban!
6 kedvelés

Gandalf Liquid @ButcherHUN köszönöm szépen :kissing_heart::heart_eyes::heart:

1 kedvelés

Sziasztok a Kari15 kuponnal van 15% kedvezmény mindenre is dec.31-ig.:blush::wink:gondoltam megírom,hogy tudjatok róla.

7 kedvelés

És ezt most írod ? Tegnap rendeltem vesztemre​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

majd redelsz még én is fogok ebben a hónapban szerintem a karácsonyi ízekre megyek most rá:blush::wink::sweat_smile:egyébként ma láttam én is meg az akciot.:blush:

2 kedvelés

ide rakom ki ez ugyan az csak szebben néz ki képben is,hogy jobban észre vegye mindenki a kupont​:blush::wink::grinning: így a tuti szerintem.

7 kedvelés

Az is lesz a hétvégén már (reméljük) :wink: :blush:

6 kedvelés

erre várok igen​:blush::wink:ezt mindenképp fogok rendelni próbaképp​:blush:

2 kedvelés

TI Juice - Craftman’s Longfill aroma (gandalfliquid.hu)

Megjött. Azért szólok itt, mert úgy, hogy még be sem hirdettük, már alig van és most fog kimenni a facebook poszt :smiley: szóval előbb jeleztem Neked

7 kedvelés

jo lenne ha nem fogyna el estig legalább​:blush::wink:mert ma mindenképp le adok rendelést csak kell másnak is valami még arra kell várjak.:blush:

2 kedvelés

Add le most és egybevonjuk utólag. 2db csomag maradt :grinning:

2 kedvelés

ok akkor le is adom

1 kedvelés

akkor majd írok estig hogy mi fog kelleni még,de le is adtam el ne fogyjon itt nekem​:blush::wink:

1 kedvelés

Oksa, addig még ne is utald el, ne legyen dupla szállítási költség :grinning:

4 kedvelés

persze nem utalok előre is köszi szépen.

1 kedvelés

Mi köszönjük :blush:

2 kedvelés

main-banner-solub

Sziasztok! :blush:

Megint akciós a Solub. Az akció vége: 2022.01.16.

Kellemes Gőzölést Kívánunk!
GandalfLiquid

6 kedvelés