Furcsa eset..... Szívás!

Hali!
Egy érdekes esetet osztanék meg veletek. Mint azt néhányan tudjátok, kamionsofor-ként keresem a mindennapi betevő falatot a családom számára. Gombát viszek a nagy lerakatokba. Mivel hűtött áru, igy… hát… hogy is mondjam… igyekezni kell… Aztán meg hazafele szintúgy… 38-40 ora alatt alig pihenek 3-4 órát.
Szóval… Tegnap este hazafele jövet, már-már hulla-fáradtan, közben az eleaf istick power 2 /brunhilde mtl a kézben … pirítom is neki rendesen… meg állok egy kútnál venni egy kávét, és… látom, hogy a pultra ki van rakva egy sorozat egyhasználatú e-cigi. (800 slukkos). Nézegetem, és látom hogy az egyik fajta Italian capuccino aromás, és 20mg/ml. Na! Gondolom magamban, hát ez kell nekem. Legalább fel pörgök kicsit tőle majd. Meg is veszem (10 euró kb… román lej-ben). Megyek a kamionhoz, és már bontom is közben… És ekkor, a nagy durrrr! Teljes pofára esés! Egy… olyan… 1000%—ban be édesített, aroma. Amit számomra lehetetlen volt szívni… Max 20 slukk után… Szünet!!!
Esküszöm, hogy a brunhilde-ban bekevert 3 mg/ml-es liquidem, sokkal erősebb volt th-ban és izben, mint az a másik, ami 20mg/ml volt. Így aztán a pórul járt sofőr (én​:roll_eyes:) meg áll az első parkolóban, kinézi a leg eldugottabb kukát, (hogy, nehogy másvalaki is megtalálja… :sweat_smile:esetleg), aztán tűz tovább hazáig. Mindezek után már nem voltam többé álmos. Nagyjából 10 euróm bánta az egész esetet, na meg az a “filling”, hogy nekem ütősebb cucc kell, mint ami van!
Részemről ennyit az egyhasználatú cigiről.
U. I. A tegnap esti szívás után, milliószor erősebb lett a kötelék köztem es az rta-im között.
Nem akartam ezzel senkit sem meg bántani, (ezt abban az esetben, ha más is ilyen fajta e-cigit használ), csupán jól esett kiadni magamból ezt a kis történetet…

14 kedvelés

Én már eleve nem értem mi értelme a felesleges szemetet gyártani, nincs elég eldobható kacat így is?

Nem lehet, hogy nicsalt volt benne, azért nem volt th?

9 kedvelés

De. Az volt benne. Nic-só. De engem a 20mg/ml fogott meg. Mert ilyen erősségű liquidet utoljára akkor szívtam amikor megjelent az e-cigi a piacon, ezelőtt 10 éve.

4 kedvelés

Hát akkor azért nem volt th. :grin:

2 kedvelés

Nem is annyira a th, hanem az az eltorzított íz, 20 slukk után éreztem, hogy öl a hányinger már…

2 kedvelés