FeV 4.5 mtl rta

Sziasztok!

Nagyon megtetszett, ezért meg is rendeltem. Meglepő módon 2 és fél hét után megérkezett. Most még csak ismerkedünk. Bárkinek bármi tapasztalata, tanácsa van vele kapcsolatban, szívesen fogadom! :slightly_smiling_face:

IMG_20201109_163237

2 kedvelés

Nekem annó azt tanácsolták égessem le a mesh-t ami ugye szállítja a liquidet. Én ezt meg is tettem, nem volt különösebb változás. :woman_shrugging:
Viszont ezt javasolták a mesh helyett, sajnos idáig már nem jutottam el mert addigra eladtam a FEV-emet. :slightly_smiling_face:

HUF 2,012.51 7%OFF | (6 pcs/lot) ULTON FEV Wicks DLC Coating vape accessory for Flash-E-Vapor/SER vS RTA atomizer wick
https://a.aliexpress.com/_mMbpdNR

1 kedvelés

Nem nyitja meg a linket. :pensive:

Screenshot_20201109_184102_com.alibaba.aliexpresshd

1 kedvelés

Köszönöm Kinga! Igen, néztem már én is. Sajna, ez a csöpögtető betét nem járt a tankhoz. Eddig vattával próbálkoztam, az eredetihez jár üvegszál, (legalábbis én úgy láttam), ott avval oldják meg a dzsúz szállítást.

Véleményem szerint az üvegszál lassabb mint a mesh. Ez a műanyag izéke lenne a leggyorsabb szerintem. Bár ez csak elgondolás, sajnos nem tudtam összehasonlítani őket.

1 kedvelés

Szia Tibi.
Én kipróbáltam a Flasht üvegszálas (kukac) megoldással, mesh összetekeréssel és wicks-el… A mesh és az üvegszál verzió jó, de vigyázni kell, hogy ne csússzon ki a helyéről, viszont ez a wicks megoldás a legjobb!!! Vettem én is több darabot belőle, de felesleges, mert elég passzentos, kicsúszni nem tud és a legjobb megoldás!!!

Javaslom, rendelj hozzá, nem bánod meg.
A tapasztalat a fev-ről, hogy nagyon jó ízes kazán, de ha nem használod minden nap, akkor azért meg tud folyni a levegő betétnél… :wink:

2 kedvelés

Köszi Huszi! Igen, valahol sejtettem, hogy ez lesz az igazi, már be is pakoltam a kosárba, holnap lesz a napja, hogy meg is rendelem. :blush:

1 kedvelés

Meg is érkeztek hozzá a csepegtető betétek, minden pöpec! :slight_smile:

3 kedvelés

A csomagban ezek szerint nem is volt mellékelve csepegtető?

1 kedvelés

Van olyan csomag, ami tartalmazza, de van amelyik nem… Nekem és Tibinek is külön kellett rendelni hozzá!!!

2 kedvelés

Huszi, neked is küldtek gombostűt? :joy: Szerinted mire való?

Én is kinéztem magamnak, és úgy látom, hogy ahhoz adnak, majd kiderül :slightly_smiling_face:. A gombostű talán az üvegszálas tekeréshez van mint segéd.

1 kedvelés

Igen, gondoltam, hogy valami segédeszköz, de hogy ennyit nem néznek ki az emberből… :smiley:

2 kedvelés

András, ha megrendelted, és esetleg nem lesz benne, ha gondolod, el tudok neked küldeni egy párat.

2 kedvelés

Nekem olyan nem volt benne, látod te még plusz ajándékot is kaptál :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Köszönöm! Kicsit még odébb lesz, most 2 másik kazánt tesztelek le, de ha úgy alakul, szólok :slightly_smiling_face:.

1 kedvelés

Pontosan. :blush: Az üvegszálnak tartást adott. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés