Felmérés és hírcunami

Kedves fórumlakók, itt az új cikk, ami tulajdonképp egy válogatás az elmúlt hónap híreiből. Rengeteg érdekes cikk és tanulmány jelenik havonta, ebből válogattunk nektek egy csokorra valót :slight_smile:

Ugyan a cikkben is szerepel, de kérlek benneteket osszátok meg az Egyesület hevített dohánytermékekkel kapcsolatos felmérését a saját oldalaitokon is, hogy minnél több felhasználóhoz eljusson. Fáradozásotokat előre is köszönjük!
https://vaper.hu/questions/hevitett-dohanytermekekel-kapcsolatos-felmeres/
Kellemes hétvégét mindenkinek!

6 kedvelés

Kitöltve,megosztva​:wink::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sziasztok! Sajna ez a felmérés nem kimondottan nekünk szól! Így érdemben nem tudom kitölteni! Sajnálom!

8 kedvelés

Csak e cigit használok…

7 kedvelés

Sajnos én nem tudom ki tölteni sose használtam hevítős dohányterméket…

7 kedvelés

Bár én sem használok hevített dohány terméket, de mivel bizonyos szinten egy a cél, ezért kitöltöttem. :slightly_smiling_face:
Jobban tetszett volna, ha a válaszok nem csak a hevített dohány termékeket, de a Vape eszközöket is bele vettétek volna, de szerintem bármelyik megoldás jobb, mint a cigi. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Fele kérdésbe nem tudom a választ…

4 kedvelés

Sajnos én sem tudom kitölteni a kérdő ívet, mert nem használok hevített dohány terméket. Szerintem az is büdös (mint az analóg), így írtózom tőle!!! Jaaaa és még az ára se gazdaságos… :face_with_raised_eyebrow:

6 kedvelés

töltve de fele nem igaz rám

1 kedvelés