Felhasználó értékelése

Sziasztok!

Amennyiben @Csinos248 nevével találkozol mint hirdető, már biztos lehetsz benne, jó üzletet kötöttél. Csak szuperlatívuszokban lehet jellemezni a kiszolgálást és az üzletet magát. Köszi!!!
Elképesztő sebességgel érkezett meg a csomagocska, sértetlen és tökéletes állapotban.
A bizalmad pedig külön is köszönöm!

16 kedvelés

Ééén köszönöm, használd egészséggel!

8 kedvelés

Fogjuk, az biztos, Anyanyanyanya fog örülni hogy megújul a Drag X. :wink:

5 kedvelés

A Mammmmus által szürcsizett PnP MTL podfej kap egy RBA porit. :wink: De rövid a memória :rofl:

7 kedvelés

Adnám mivel nekem is Drag x van és akárhogy vattáztam az RBA-t, egyszerűen nem kapja a kraftot. :joy: Meg igazából bármiféle tapasztaltabb vélemény jól jön. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Kedves Viktroll (@Viktor_Hajdu )!

A nép véleménye egyértelmű! Szeretnénk látni tőled egy videót.:slightly_smiling_face: Ha úgy érzed, készen állsz, akkor akár egy Vasárnapi Vaperek műsorban is szívesen látnám kis kezed munkáját egy videón. Ha kell még idő, akkor bocsánat, de amikor a hóhért akasztják, akkor abból én sem maradhatok ki! :wink:

8 kedvelés

@Viktor_Hajdu mivel a kibicnek semmi sem drága, így csatlakozok az előttem szólókhoz, várom a videót :wink: :handshake:

6 kedvelés

Mentek ti a… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :wink:
Videót nem ígérek, de ha nekiugrom a dolognak, beszámolok róla valamilyen formában. Végtagállapotfüggő a nanotechnológia kezelése :wink: :cold_face: Csak ehhez el kell oroznom a cuccot a Kedvestől. :wink: Az sem lesz könnyű menet. :grinning:

7 kedvelés

Gyűlöllek :rage: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Screenshot_20210525_161838

Hajrá Viktor! Várom már a vidit ha lesz. :joy::joy:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.