Erős longfill hígitása

Sziasztok!
Kevertem ma be egy 60ml snv longfillt.
6 mgra és 70-30 vg pg arányban, 12ml aromával.
Na most kipróbáltam és majd megfulladtak tőle. Tudom még ezt valahogy hígitani hogy kevesebb legyen benne a nikotin tartalom?

2 kedvelés

Szia. Ha nem szeretnél ízvesztést, akkor ugyanilyen ízű, nullással tudod higítani a nikotint.

6 kedvelés

Szóval csak úgy tudom megoldani ha veszek ugyan ilyen snv-t?
Máskülönben ízt vesztek? Annak meg túl sok értelme nincs…
Köszi szépen a választ

2 kedvelés

Így van. :disappointed: Fel tudod húzni mentes PG-VG-vel, de az izveszteésel jár. Egyébként ha csak most keverted be, akkor idővel elképzelhető, hogy javulni fog a helyzet egy kicsit, mivel nem biztos, hogy azonnal fogyasztható az aroma. Milyen aroma volt ez pontosan? Mennyi érési ideje van? :slightly_smiling_face:

A nikotin nyilván nem lesz kevesebb benne, de az íz változhat, és lehet olyan aroma, ami csak X idő után fogyasztható.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én nekem a 60-as elf mangó elviselte simán…6mg-ra kevertem be, de kevés volt, ezért amikor a fele elfogyott feltoltam 30 ml alappal 9-re és nem lett íztelen így se, mert eleve túl volt aromázva.

3 kedvelés

Érési idő 5-10 nap.

Ezt kevertem be.

2 kedvelés

Vákuumozás?
Az mit takar?

Akkor azt a 10 napot érdemes megvárni szerintem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor kivárom… :grin:
Ha nem lenne ennyire erős tuti nem maradna a 10.ig napig még :grin:

3 kedvelés

Kipróbálom köszi. Csak akkor vennem kell fecskendőt :grin:

3 kedvelés

Legközelebb már tudni fogod, hogy kell linkelni :grin:

2 kedvelés

Elkéstem, elnézést. Így van, ha mentessel öntöd fel az íz is higul nem csak a nikotin. A többit meg leírták előttem. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés