[ELKELT] THC Tauren Elite Pro MTL RTA

Egyszer kipróbált, 1ml elfogyasztva belőle, gyönyörű tankocska, de nekem nem az igazi mert az erős TH-t szeretem, ő meg nekem inkább lágy, gyenge. Pót palást 2 db és összes tartozék, csak egy gyári tekerést próbáltam ki a hozzá adottból. Teljesen újszerű állapot, alaposan kimosva. Átvehető Szigetszentmiklóson vagy futár. Ár: 10000Ft. (+posta költség).

8 kedvelés

Ezen az áron ajándék, szuper kis tank! :wink:

5 kedvelés

Szia. Most nézegetem ezt a kis tankot, próbáltad, tényleg jó? Anyagilag nem rózsás a helyzetem de ez még belefér.

1 kedvelés

Szia,üdv köztünk, igen tényleg jó, nálam napi használatban van! Nem bántam meg, hogy megvettem,még teli árban is megérte! De mint látod van akinek nem jön be, viszont nagyon sokan szeretik, sok eladót nem is látsz belőle! :wink:

4 kedvelés

Szia ! Th-ban erős tank itt is kellene egy vapertársnak :blush:
Leírhatnád melyek azok a tankok :blush:

3 kedvelés

Szia köszönöm a választ és azt is hogy itt lehetek közöttetek. Kérlek mondj még róla valamit, hogyan használod, nekem a fotókról a nagyon sok lyukú tetszik, milyen az ízleadása és esetleg a gőz mennyisége, habár nem sokat lehet várni tőle ez ugye mtl tank. Amit nagyon szeretek az Advken Manta mtl (kettő is van, váltóízre) bár ez inkább rdl lenne szerintem.

3 kedvelés

Szia! Én a gyárilag szerelt sok lyukuval használom, nekem elsőre bejött és így nem is kellett próbálkoznom tovább, igazából elég lett volna a sima is nem a pro verzió, de ugye ez csak akkor derül ki ha az ember elkezdi használni! Íz, gőz számomra tökéletes, de ez nagyon egyén függő ami nekem jó, lehet neked nem jön be! A Mantát nem ismerem, nekem nem volt, így nem tudom össze hasonlítani a két kazánt!

3 kedvelés

Köszönöm a választ, még egy utolsó kérdés, a sima verzióhoz is adják a fémpalastot és a sima üveget is?

Somogyi Zoltán (Soma) üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. máj. 16., H 11:52):

2 kedvelés

Úgy emlékszem, hogy nem, csak üvegpalást van és az afc-k nélkül!

1 kedvelés

Köszi, marad a pro, nekem nagyon tetszik a fémpalást.

1 kedvelés

Persze ezüstben…

2 kedvelés