[ELKELT] Ijoy Captain Link Box mod 100w + Augvape Intake Rta tank

Sziasztok!!!

Készlet ritkítás végett eladó lett a címben szereplő szett. Csak egyben szeretném tovább adni leendő gazdájának. Minden tartozékával, dobozában, hiánytalan és újszerű állapotban. Minden eredeti és szinte gyári állapotú!
Ajándékba adok hozzá egy 21700-as akkut és egy karcolás védő gumit (tank-mod közé) is.
Természetesen mindent eltakarítva, modot áttörölve-tisztítva, tankot ultrahangos mosóval tisztítva küldöm!

Ára minden egyben: 22.000.-

Személyes átvétel Szigetbecse, de posta is megoldható (postán maradó ajánlott levélként vagy csomag automatába) +1000 ft-ért.

További szép gőzös napot mindenkinek!

2 kedvelés

Szia.
Elkelt már a szett?
Engem csak a mod érdekelne​:see_no_evil::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia Beatrix.
Még megvan minden!
Előfordulhat, hogy lehet a mod külön is.

1 kedvelés

:slightly_smiling_face:És mennyi lenne az ára?Én most nem szeretnék drágán venni.Csak azért kellene,mert kaptam ajándékba tankokat és a Berserker kiszorult.Nincs alá semmim.És van egy Ijoy-om,csak a piros.:slightly_smiling_face:

Igen, láttam hogy van neked egy piros.
Ha csak a mod kellene, akkor postával (postán maradó ajánlott levélként) együtt 14.000.-
Gondold át nyugodtan, hiszen hétvégén úgyse tudok postázni. :wink: Egyébként hibátlan, karcmentes állapotban van, szinte új!

1 kedvelés

Rendben.Annyi,hogy a Pico Plus-on agyalok,ami 10ezer valamennyi lenne.De nem tudom,hogy mutatna rajta a 24-es Berserker,mert sima Picom van,arra meg nem tudom rápróbálni rendesen ugye​:slightly_smiling_face:Mivel nőből vagyok,fontos az is,hogy néz ki​:joy:
A 14000be akkor jól értettem,hogy nem kell még plus szállítást fizetnem?Az akku meg az az 510 védő gondolom nincs benne…

Az akku nincs benne így, de a karcolás védő gumit adom! Videót még úgysem töltöttem fel, úgyhogy most megpróbálom, csakhogy látszódjon minden. Remélem jó lesz. :relaxed:

Jaaaa és igen, 14-ben a posta is benne van, de csak neked!!! :grin:

1 kedvelés

Ez igazán nagyon aranyos tőled,köszönöm :heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 kedvelés