[ELKELT] CoilART MAGE

Sziasztok!

Módosítás: a tank már elkelt!!

Eladó/cserélhető a címben említett mecha szett.
Mindkettő dobozos. A modhoz jár pót gomb, rugó, menet és 18650 átalakító. Használható dual illetve single módban is. Hybrid csatlakozású. A tankhoz tömítések, driptip és chimney jár pluszban. Sajnos a pót palást már nincs meg. A mod alja tárolás miatt kopott. A tank topcape egykét helyen le van utodve de nem vészes. Működik, nem robbant az arcomba. A leendő vásárlót szeretném megkérni, hogy kellő odafigyeléssel bánjon vele, ha úgy érzi a fórumon kérdezzen bátran ( de ne tőlem, én balhere vagyok téren, ezért adom el ).

Az ára 10 000 plusz postaköltség előre utalással foxposttal. Helyileg Tata és környéke.

2 kedvelés

Szia. Tudnék ajánlani cserébe egy Acrohm FUSH félmechát, egy Geekvape Griffin 25 tankkal. A fush-ról annyit mondhatok, ami számodra fontos lehet, hogy mindenféle védelemmel ellátott szerkezet, tehát nem tudod az arcodba robbantani sehogy! A Griffin 25-nek mindene megvan, de sajnos mindkét palástot sikerült eltörnöm, így az palást rendelés nélkül jelen állapotában nem használható. A fush-nak is megvan a doboza és eredeti (nem is létezik klón belőle). Linkelek egy videót a fush-ról, ha esetleg nem ismernéd, mondjuk úgy hogy ez egy party mod, amire tuti felfigyelnek az emberek, de csak ha úgy akarod, az egyedi funkciója kikapcsolható.
Videó: https://youtu.be/6kcCTkdTyKY

Szia! Elfelejtettem módosítani a hirdetést, a tankot már külön elvitték így csak a mod maradt az acrohmert cserébe.

Azt egy picit keveslem. Van tankom hozzá, amennyiben van hozzá 510 átalakító, de pont nem hozzáillő, mert SS színű. Aksik nincsenek hozzá? Mert az enyémek elég leharcoltak, ha tudsz hozzá adni két combos új, vagy újszerű aksit, akkor elgondolkodok rajta.

Sajnos nincs olyan akksim amit nyugodt szívvel odaadnek. :frowning: Ha gondolod egy ötösért szívesen neked adom a mechat. Ha érdekel írj privátot

Bocsi, nem láttam az üzit, de nem is lett volna aktuális, jelenleg engem csak csere érdekelt volna és meg is lett egy Hocig rsq mate 213w személyében.

1 kedvelés

Király, örülök neki :grin: jó gozolest!