Eladtad? Töröltesd!!!

Sziasztok! Ha valóban eladásra került a terméked itt az adok veszekben,akkor itt vannak a móricka képek,hogy tudod őket töröltetni. Ne legyél lusta facés! " Eladva" . !
Belépsz a hirdetésedhez,majd rá katt a zászlóra,kiválasztod valami más okból és már be is tudod írni a kis üres mezőbe pl.: Sziasztok eladtam a termék,kérem törljétek,Köszönöm!.
Majd klikk üzenetre .

Ennyi.
Szép napot!

IMG_20200613_075850
IMG_20200613_075830

1 kedvelés

Én inkább ramentem az eladva gombra a hirdetesemnel. Nem hinném, hogy ez lustaság, inkább kihasználom a fórum adta lehetőségeket. Bár az lenne a tuti ha ilyenkor átkerülne egy archív alforumba.

2 kedvelés

Szia @Csinos248

Köszönjük! :slightly_smiling_face:
Ez is egy megoldás.
De az is elegendő ha “ELKELTKÉNT” jelöli a Hirdető.

1 kedvelés

Csak kérdés ,nem bántás.
Eladtad? Igen.
Akkor minek a lakat minek a zárolás , no hozzászólás-üzenet stb…
Nem értem.
Eladás után még nézegesd a múltat?

Ez a folyamat is inkább biztonsági szempontból lényeges. Ilyenkor archiválódik a hirdetés. Tehát miután Elkeltként jelölte a Hirdető minden szerkesztési, módosítási lehetőség megszűnik, kikerül az e-mail összefoglalóból is és megtartja azt a pozícióját a hirdetések között, ahol elkeltként jelölték.

Például: Ha postázással bonyolítják az adás-vételt akkor lehet, hogy még a Vásárló nem kapta meg a terméket de a Hirdető már törli. Ilyenkor ha nem azt kapja sokkal nehezebb bizonyítani.

Ez az alap elgondolás de nincs kizárva, hogy módosítunk rajta. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés