Eladó vagy cserélhető Kayfun Prime Klón

Eladnám Kayfun Prime logózatlan klónomat. 2000 Ft-os értékben.
Vagy cserélném Wotofo Elder Dragon RDA-ra (természetesen a különbözetet kifizetem.)

Nálam már nem szolgál túl sokat, csak áll a polcon.

A doboza kissé megviselt, de már hozzám is így érkezett, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni.
De amit a képen látsz, azt mind adom hozzá, tehát maga a tank a 2 ml-es kiadásban, egy fém, és egy üveg palásttal. Illetve az 5 ml-es toldóval a levegőcsőhöz, és egy ehhez tartozó üvegpalásttal.

A drip tip nem az eredeti, ám ezzel is az a helyzet, mint a dobozzal, így kaptam, szóval ezzel adom adom tovább.

Igen, ha felmerült a kérdés, ez is ugyanabban a hibában szenved, mint a Prime klónok nagy része, a levegőállítás pont fordítva működik, tehát minél nagyobbat jelölnek a kis pöttyök, annál kisebb a levegőzés.

Személyesen Pusztavámon átvehető, ha sikerül megbeszélni, Móron, vagy Székesfehérváron is oda tudom adni, de természetesen a postázás is a lehetséges opciók között van, de azt neked kell megfizetni.

Alkudni ér belőle, természetesen.

1 kedvelés

Ennek a beszélgetésnek a folytatása Eladó vagy cserélhető Kayfun Prime Klón:
Szia. megvenném a kayfun prime-ot postai utánvéttel ha lehet .- válaszod után irom a cimet.

Szia, rendben, semmi akadálya. De azt tudni érdemes, hogy az utánvét irreálisan drága lesz a tank árához képest.

Szia Dávid!

Kérlek, vedd fel a kapcsolatot privátban @Robert_Farkas -al. Ő még nem tud privát üzenetet küldeni.

2 kedvelés

Helló engem érdekelne mondjuk egy csere

Szia, hú, elsősorban eladni szeretném inkább. De mit kell tudni erről az rda-ról?

Szia, vinném postával, utalás után!

Szia, rendben, lehet róla szó :slight_smile: