Eladó Pico Baby + GS Baby

Sziasztok.

Eladó egy Eleaf Pico Baby beépített akkus félmecha. Biztonsági zárral, töltésjelző leddel, és védelemmel ellátott mod. A hozzá illő GS Baby tankkal, amiből 2db is van. Külön lettek vásárolva (ez magyarázat a képeken a bobozokra), összesen 4db porlasztó jár hozzá. Pót holmik, illetve töltő sajnos nincs. Nagyon kicsi, bárhol elfér. Minden nagyon szép állapotban van, dobozok viseletesek csak.

Ár: 8000ft + postaköltség

Ezeket a termékeket egy tag ajánlotta fel, hogy támogassa a Vaperina Fórumot! A vásárlással Te is támogató leszel!

2 kedvelés

Csak kérdem, a GS Baby 510 csatiján az a lyuk egy BF pin szerű dolog, azaz azon jön be némi levegő, vagy az csak egy amolyan dísz?
Még mindig jól mutatna a 19mm-es nyakú pipán, talán motiválna a javítására.

Amit a 3. képen fogok, az egy átalakító. Létezik mágneses tank, amit beleteszel és kész. Erre a GS Baby-re még pluszban azt rá kell tekerni. És úgy megy bele a Pico Baby-be. Nagyon cuki kis szett egyébként. :slightly_smiling_face:
A tankra visszatérve, fix pinje van. :slightly_smiling_face:

Igen, az átalakító az látszott.
Egy D`boltban láttam ilyen Baby tankot, annak lyukas volt a pinje, és elég sokáig vizsgáltam, hogy az akkor ott most miért olyan, és jó -e a vákumkapcsolós pipára. Az eladó meg ugye „képben” volt, így sokat nem tudtam meg róla, de ez akkor nem olyan. Köszönöm az infót :slight_smile:
Kár, hogy sok kezdő nem ilyennel találkozik először, mert igen, cuki egy darab. Az én kezemben elveszne :smiley:

1 kedvelés