Eladó és adás-vétel értékelés

Ha egy hirdetés feladójaként vele találkozol: @blini80 biztos lehetsz benne, mindent elkövet majd érted. Gyors válaszok, korrekt, kultúrált és végtelenül kedves “kiszolgálás”, minden kérdésre teljes körű információ, nyitottság és villámgyors, pontos postázás.

Köszönöm szépen Szilárd!

9 kedvelés

Ez itt a Vaperinán szerencsére természetes! :slight_smile:

8 kedvelés

Ajj,akkor te vitted el a prime lite-t​:grin:Használd egészséggel​:grin:

5 kedvelés

Ez így igaz Zoli :wink:, de tudod, a piac íratlan szabálya: ha meg vagy elégedve, tiszteld meg az eladót azzal, hogy leírod a tapasztalataid és dobsz egy értékelést. Még élénken emlékszünk a decemberi vásárlásra, ami Nélküled nem jött, nem jöhetett volna létre. Sajnos az nem ezen a fórumon zajlott…

6 kedvelés

Köszönöm szépen!!! Igen én voltam. Sajnálom, hogy “lenyúltam” előled, de nézd el nekem most az egyszer! Ígérem, ha továbbadom, továbbadjuk, Te leszel az első akit értesítek!

3 kedvelés

Annyira nem gáz,nem vagyok nagy mtles,csak tudom,olvastam,hogy ez egy igazi mtl rta,ezért érdekelt volna,meg itt lett volna szomszédban.Használd egészséggel​:grin:Addig használom a cog ot,meg a felhőköpködőimet​:grin::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Köszi!!! Konkrétan gőzbe boríthatod a fél világot. :grinning:

3 kedvelés

A visszajelzésben abszolút igazad van. :slight_smile:
Zeust szerintem nélkülem is találtál volna! :slight_smile:
Amúgy az volt a 3 zeus időszaka, mert néhány héten belül 3 zeus single is járt nálam. :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Az a tranzakció nem lett volna meg, ha nem lépsz közbe.
Morph aki Zeus kollektor lett??? :grinning: :grinning: :grinning: Hát hogy van ez?

3 kedvelés

Hát,jah​:rofl::rofl::rofl:A blotto sem gyenge,dualban flat clapotonnal 0,17 ohm,de a pharao(a kezdetetktől megvan,2 éve és imádom​:heart_eyes:hiába ,van mikor 2 db csőfogóval kell szétszedni,pedig nem szorítom meg) most épp ni80 fused claptonnal muzsikàl 0.37 ohmon,de ez az rta mindent visz…
Volt már nekem Zeus,Zeus dual,aromamizer,v2 ,v3, dwarv dl stb.,de egyik sem tudja azt,amit ez a kazán tud​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Ha egyszer ráérzel,nem tudod elbaxni,ráadásúl,ha szereted ritkán tölteni,a dobozban van egy bővítő is,amivel közel 8ml a kapacitás​:grin:

3 kedvelés

Hát kérlek így van hogy:

Elkezdtem hirdetni, ami nálam volt. Jött egy vevő, és vitte, közben jött a @Robert_Horvath barátom, aki írt, hogy neki is kellene. Majd jöttél te, aki szintén írt, hogy kellene. Az volt a szerencse részemről, hogy a Bencének (akivel te is beszéltél) kettő darab volt(az egyiket korábban velem cserélte :rofl::rofl::rofl:), és így a Robi és te is zeushoz jutottatok. Mivel a Bence nem postáz, ezért küldtem el én. :slight_smile:

4 kedvelés

Bonyolult az életed Zoli :grinning: :smiley:, főleg velem-velünk terhelve. :grinning: :wink:

4 kedvelés

Szerintem mazochista,azért jár ide​:rofl::rofl::rofl:Persze csak viccelek,de ez ide illet​:grin:

4 kedvelés

Nekem nem volt ebben semmi bonyolult. :slight_smile: Se veled, sem az üzlettel. :slight_smile:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.