Egy squonk palack második élete

A tegnapi nap folyamán észrevettem, hogy squonkerem palackja kissé elfáradt. Kilukadt, és már esztétikailag sem tündökölt régi fényében. Ezért elkezdtem róla lefejteni a “bőrt”.

Mivel a váz ép, a fizika egyik ősi törvényét figyelembe véve, miszerint az anyag nem vész el, csak átalakul, a recájclingtól vezérelve úgy döntöttem, felújítom, és teszem ezt apró örömére bármelyik zöld pártnak.
Viktor barátommal közöltem is tervem, minek eredménye képpen meg is lett hajnali agymenésünk egyik témája. Szóba került többek között egy szemránc krém tubusa, lufi és gumikesztyű ujja is. A tervem már megvan, ám kíváncsi lennék a ti ötleteitekre is! :blush:

10 kedvelés

Ha lenne is ötletem, Ti arra már gondoltatok. :blush: Majdnem rávágtam, hogy egy puhafalú flaskát adj neki… De lehet az nem jó. :thinking:

4 kedvelés

Speciális csatlakozása van. Ezért gondoltam először a váz újrahasznosítására. És a kihívás sem egy utolsó szempont… :blush:

6 kedvelés

Kíváncsian várom mit alkottok Viktorral. Ez nem semmi feladat lesz :blush: sok sikert hozzá. :heart:

3 kedvelés

Az alkotás mindenképpen a Művész Úr érdeme, jómagam csupán ötleteimmel igyekszem gazdagítani a tárházat. Én vagyok a “vízfej” Ő pedig az éles kés a fiókban. :grinning: :rofl:

4 kedvelés

Viktor, ne feledd, két félkegyelmű már egykegyelmű! :laughing:

4 kedvelés

Kegyelem!!! :rofl: Viszont egyelőre nem találjuk a “rúzs powerbank” szilikon védőburkát. Uh Anci még túrja a kecót érte. Ha megvan, küldöm a méretet! :wink:

3 kedvelés

Mamma ötlet: vízálló extra erős ragasztószalag? :wink: Kezd fertőző lenni. És ráadásul nem is rossz! :rofl:

2 kedvelés

Az van annyira rugalmas, hogy pumpálható?

1 kedvelés

Ez a kérdés, szerintem vastagságfüggő. Láttam olyat (lehet reklámban) ahol hajtogatta, nyomkodta, csőre tekerte a delikvens. Módfelett rugalmasnak tűnt. Bár külsőre én is aztán ugye… Mint egy téglafal. :grinning: :rofl:

3 kedvelés

Zsugorcső? :thinking:

3 kedvelés

Igen, már gondoltam rá, jó ötletnek tűnik. Kérdés, hogy a rámelegítésnél mennyire vágom haza a keretet? :blush:

3 kedvelés

Én ezér dobtam sutba a zsugorcsövecskét, viszont egy drágább tankon mondjuk kipróbálhatnánk a technikát. :grinning: :rofl:

2 kedvelés

Mondjuk eeeeeeegy Ares 2-n? :laughing:

1 kedvelés

Áááá inkább már eladtam mindet :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

De az Intake-t felajánlom a célra! :grinning: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: A Squonk Szent Grálért mindent…

1 kedvelés

Viktor, szerinted mit kellene galvanizálni a tankon? :smiley:

1 kedvelés

Szerintem azzal kéne kezdeni a galvanizálást, AKI megtervezte és ebben a formában átengedte a minőségellenőrzésen azt a tankot! :rofl: Annyi levegője legyen, amennyit talál 5mp alatt a levegőszabályozó gyűrűn rosszabb látási viszonyok között. Akkor megnyugodnék… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Súguk… Mike Vapes a nevét adta hozzá. :blush: Szerintem egy tömítés garnitúra csere megoldja a problémát. :blush:

1 kedvelés

Meg fogja. Megszaglásztam. Az volt az. Uh felkeressük a csavar und tömítés bótot. És bejelentem igényem egy “aggyáilyetmost” tömítésgyűjteményre.

2 kedvelés