Eddig volt nyugodt az életem😉

Hááát…megérkezett…
Most,hogy kicsomagoltam,kicsit össze is törtem lelkileg.
Már reggel itt volt,de nem értem rá kibontani.Addig voltam a nagy felfordulásban mégis nyugodt​:cry:
(Kyfun lite plus 2021 klón)

A kártyán csak az-az érdekes,hogy van rajta kupon kód?

9 kedvelés

Miért törtél össze lelkileg? :open_mouth:

2 kedvelés

Csak nem a mérete rémisztett meg? :sweat_smile:

Mert nem tudok mit kezdeni vele!Nem merem majd elkezdeni…egy pár napig még lehet,hogy becsomagolva fog pihengetni.Félek tőle.

3 kedvelés

Nyugalom, majd lesz segítség és menni fog! :kissing_heart:

5 kedvelés

Megfenyegetett? :astonished:

A hétvégén már csukott szemmel babrálod!:sunglasses::ok_hand:

4 kedvelés

Lehet, hogy elsőre nem így látod, de hidd el, nem egy bonyolult dolog. :slightly_smiling_face: Bármi van, itt vagyunk, és szívesen segítünk. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Engedd el az összetörést! Hidd el, decemberben már meglesz az első tekerés! :wink: :rofl: Addig majd egy intenzív tekerészeti tanfolyamra befizethetsz sok-sok millióért! :rofl:
Nem lesz ott gond, már legyártottál 3 coilt. A többi feladat meg említésre sem méltó.
Nagyon csodálkoznék rajta, ha nem a megépített tankról készítenél fotót, hanem kérdeznél bármit is… Ennyi. :smiling_face_with_three_hearts:
Jó építést Kislányom! :wink:

8 kedvelés

Xanax helyett… Jobb ez, mint a tudatmódosítók. :wink:

5 kedvelés

Szuper lett a videó, ennél nem lehet jobban bemutatni! (Tudom, hogy személyre szóló vidi, de ha nem baj azért megnéztem :grinning:)

10 kedvelés

tanul ebből sok mindenki király lett​:wink::slightly_smiling_face::+1:

6 kedvelés

Nagyon király videó lett @anon40018559 ! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszi @anon40018559! Pont a napokban várom én is a szóban forgó Rta-t. Jókor jártam jó helyen :wink:

10 kedvelés

Na!
Nem olvastam el semmit amit írtatok.
Azt láttam,hogy @anon40018559 csinált nekem videót,de nem néztem meg,mert előtte megnéztem már Tamásunk videóját és @anon40018559 kizoku limit-es videóját,hogy-hogy kell izzítani,vattázni…gondoltam ezekből majd én azért is egyedül megcsinálom.Majd megmutatom…
Ennek az lett a vége,hogy a családom még soha nem hallott engem némán szenvedni.Nem vagyok egy nyugodt ember,de ezt némán tűrtem…
Mostmár sírni tudnék,de azért sem!
2 óra hossza ment el az életemből.

Valami nem jó a csavarokkal vagy csak simán ennyire béna vagyok!4 csavar van,ki-be tekergettem,cserélgettem őket már,hátha a végére jó lesz…a tekeréssel is megszemvedtem,de egyszerűen az egyik oldalon a csavar nem fogja meg a huzalt.Nagyon tudom mozgatni sajnos,miután betekertem.Rengetegszer újrapróbáltam.Több tekerést is csináltam.2x azt hittem,hogy na talán valamennyire megfogta…elkezdtem izzítani.Már az ohm érték is badarság volt.Kb.0.8-1.2 közt kellett volna lennie(nem emlékszem,hogy mennyinek kell lennie a 6 tekerésnek pontosan)ehelyett 3.2 vagy 2.4ohm volt…elkezdett izzítani.Ahogy hozzáértem a kerámia csipesszel,vége mindennek,sehova tovább…check atomizer!Ezt kétszer eljátszottam,majd most feladtam és mindent elpakoltam.Kilazul a tekerés.Egyszerűen nem tudom befogatni​:cry::cry::cry::cry:

Amúgy a tekerésnek ilyen magasan kell vagy lehet lennie?Ennél jobban nem tudtam lenyomni…(Ezt csak azért kérdem,hogyha 1x sikerülne,jó-e így)

Nem tudom ezeken a car képeken ti láttok-e valamit ami nem jó…

Nem szeretne valaki egy Kyfun lite plus 2021 klónt venni?
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Nemsoká visszaolvasok

3 kedvelés

Kézcsók !

Nehogy feladd Beatrix !!! Nem olyan ördöngös dolog ez !

4 kedvelés

Nem tekerted rá a csavarra csak alátetted és rácsavartad… Ugye? :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga igen.Most fogok visszaolvasni és videjótnézni…rá kellett volna tekernem?

1 kedvelés

Ha rátekered akkor stabilabban fogja a csavar , és a tekerést emeld el a levegőtől minimum 1 mm-t vagy 1.5-t :slight_smile:

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu mondtam már,hogy szeretlek?:heart:

3 kedvelés