"Dvarw e" porlasztó felújítás

Sziasztok!!!

Ma úgyis fel kellett újítani a Dvarw e kazánom porlasztóit, háááátttt gondoltam legyen róla egy kis beszámoló!!!

Az egyik kedvenc kazánom, melyet nem kell egy esetleges dryhit vagy elhasználódás után újra tekerni. Ehhez nekem van egy pár (15-20db) clr porlasztóm, így mindig csak cserélnem kell… Mikor össze gyűlik egy pár elhasználódott porim és időm is akad, akkor jöhet a felújítás!!!

Kezdjünk bele!!!

Először is leszögezem, hogy 2-3 elhasználódás után szoktam csak huzalt cserélni, így most a leégetéses, lemosásos verziót ecsetelem!!!
Első teendő, hogy szétszedem a porlasztót és kiszedem a vattát… Ilyenkor természetesen jó kokszos a tekerés is!!!

Ezután jön a huzal leégetése, majd csapvíz alá teszem (természetesen csak az izzó tekercset).

Ha teljesen lepattogott a koksz, még ráízzítok egy párat!!! Ime a lepattant lemosott koksz…

Azért a papírtörlővel egy kicsit áttörlöm a porlasztót a kosz és víz miatt… Ha ezzel végeztem jöhet a vattázás!!!

Vattázás után már csak a kupak rész visszatekerése van hátra és a huzal beigazítása és egy kicsit a vattát is… Ezzel kész is vagyunk!!!

IMG_20210224_115721

Mivel gyakorolnom kell a videó készítést az utazó vape kihíváshoz, így csináltam az egész folyamatról egy videót is!!! Háááátttt nem lett tökéletes, de nézzétek el nekem… :wink:

Ime a videó:

15 kedvelés

Régóta keresek ilyen tankot, érdekelt már nagyon, hogy történik a generál. Rákerestem ismert videómegosztókon is, sehol nem találtam. Köszi Huszi! :blush:

5 kedvelés

Nos, videós tartalmat gyártó barátaim, ÚJ KIHÍVÓTOK SZÜLETETT! Így kell ezt csinálni, nem máshogy! Taps, gratula és az idei év legjobb vape videója díjat már most, februárban kiosztom! :trophy: :1st_place_medal:
Az önkéntesen befizetendő pénzdíjakat pedig én kezelném a saját magam megsegítésére létrehozott alapítványon keresztül. :grinning: :rofl: Grat Huszi ez odavágott! :wave: :grinning:

5 kedvelés

Ez is hiánypótló, mindig tanul a vénember. Azaz én. :relaxed:

7 kedvelés

Ez nagyon jó lett @Huszi! Nagyon szépen köszi!

A videó minősége szerintem teljesen jó lett!:slightly_smiling_face: Csak így tovább! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Azt elfelejtettem beleírni, hogy a videóban a huzal SS316L 26ga, vatta Cotton Bacon. 2,5 magra (ez pont belefér a porlasztóba), 6 tekerés. Természetesen a huzal egyik lába a gumi alá kerül (a porlasztó testéhez) a másik pedig a közép érintkező alá. Én a vattát mindig egy kicsit hosszabbra hagyom, mert a Dvarw e-be elfér… :wink:

5 kedvelés

Köszi Huszi! :+1: A tekerés mérete hiányzott, a többit levadásztam a videóból és a fotókból. :joy: Erre tessék, megkapom készen az egész pakkot. :grinning: :grinning:

5 kedvelés

Csak nincs egy Dvarw E-d? :blush:

2 kedvelés

Nincs egyelőre Tiborom, viszont ahogy tudod, minden infót raktározok, jól jön az később! Ráadásul mekkora császár leszek, amikor benyögöm a titkot a virgonc ifjonc banda ilyen típusú tankkal rendelkező tagjának! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :joy: Hö? Mer ugye? Megin én tudom? :grinning: :grinning: :grinning:

4 kedvelés

Egyébként megosztó a Dvarw e is, mert valaki szereti és van akinek nem jön be!!! Ez minden kazánnal előfordul… Én nagyon szeretem és ebből még clone sincs, csak eredeti!!! Még előfordul, hogy van eladó, de elég ritkán… :grin:
Tegnapi végeredmény 1 hónapra elég lesz!!!
Nálam általánosságban 1 pori 2-3 napig bírja / kb 4000 puff

5 kedvelés

Az a baj, hogy a KHW Modsnál is már csak kifutott termék.

3 kedvelés