Dróton jön a liquid,avagy ki lesz a következő?

Ezek szerint nem egy rossz dolog dróton járatni a liquidet,ha három " nagy " is ezt a megoldást választotta. Legyen az DL vagy MTL.
Szerintetek lesz folytatása ? GeekVape,Smok,Wotofo? Ki áll be a sorba??

Azt nem tudom ki all be a sorba, de brunhilde es mato van. Mind a ketto nagyon jo. A matot a merete miatt jobban kedvelem.

Brunhilde úton van bár az mtl lesz.
Erre a Taifunra kíváncsi lennék,elvileg levegő betét csere bere opcióval tudsz variálni mtl és dl között. Csak a betét szett annyi € mint egy átlag tank. Igazi prémium holmi.

Igen. A taifun nagyon jo azt mondjak, de azok high-end kazanok.

A középső az Tiafun? :flushed:

1 kedvelés

Igen GX

1 kedvelés

Aszongya FEEDER CABLE WICKS!!! :flushed: Találjunk ki bonyolult kifejezéseket hogy preciziósabbnak tünjön. :flushed:
Nekem csak a fém szipkával kapcsolatban vannak előítéleteim. De pozitív a sok levegő. A bele titta GT4. :grinning:

Hát ja, nem tudom.
Mit is mit is,gondolja az arc, : tegyünk bele mi is sodronyt,de legyen AIO,azaz tudja a felhasználó dl-re és mtl re is használni,azért levegő b@szért meg kérjünk oldalanként 10-20 €-t hisz ez háájend. Így bizti end lesz a buxa is. Kb Vandy is ezen agyalt mikor az asztalon nézegette az rda mtl választékát, : mit is mit is,pedig tudom meg fogják venni, mit is mit is: Megvaaan! Tegyünk egy tank szekciót az MTL RDA-hoz tádááám,ne vegyétek vééperek íme : Berserker V2 MTL RTA

1 kedvelés

Arra is kíváncsi vagyok, meg az Ares 2-re. :slightly_smiling_face:

Ares 1-2,hmmm. Szintén ,mint ahogy a beszélgetés utalása is mutatja,semmi önálló gondolat.
Csak a másolás koppintás. Igaz ,a Siren-enk egy jól eltalált mtl-ek. De igen,innovésön és facelift,pl.: Levegőző variálás,driptip mint kulcs a zárban. De ez alapjaiban akkor is Siren marad számomra. Szép volt,finom volt,DE lépjünk tovább 2020-at írunk. És itt nem arra gondolok,hogy egy pl aegis boost-ból csinálok egy boost plust. Plattttformon kívűl a méretek és az aku változik. Huuuuha ez ám az innövésön és 2020. Annó mindíg volt valami tényleg új,most nincs sajna.

1 kedvelés

Pontosítok, GTA Genesis szerű marad :slight_smile:

1 kedvelés

Szia! Jó nagyon az Ares 2 ! Nagyon könnyű bevattázni az 1hez képest, sokkal szűkebbre lehet hangolni a levegőzést+utántöltésnél nem kell a levegőt elzárni nem cseppenik meg! Szupi!

1 kedvelés

Köszönöm. Listás lett nálam. :heart:

Szia!
Nincs mit! Én még 14990 ért rendeltem meg a MS-ról.https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/4-1-Cartomizer-clearomizer/116-2-RBA-RTA-Kazanok-MTL/5/2692-Innokin-Ares-2-MTL-RTA-4ml-24mm-Ezust Itt már 11900 ért van.

1 kedvelés