Drag X + PnP MTL Pod

Sziasztok!!!

Sokan vagyunk szerintem akik próbáltak kitalálni valamit, hogy is lehetne a Voopoo Drag X-et MTL használni??? :thinking: Sajnos a pods hozzá inkább DL…
Volt aki a podba belehelyezett egy szűkebb drip tipet, hogy így próbálja MTL használni!!! A leleményesség határtalan és jó ötlet… :wink:
Hiába a szuperrrrr levegő szabályozó (ami a Vincinél kimaradt), még mindig nem volt komfortos MTL használatra. Viszont ehhez a podhoz gondoltak végre a szájból tüdősökre IS!!!

VoopooX 80W POD + PnP MTL Pods

A Voopoo PnP MTL Pod egy vadonatúj PnP platform, Pod patron, ajakbionikus kialakítással, amelynek célja, hogy rendkívül kényelmes MTL élményt nyújtson. Az MTL pods 2 ml e-folyadékot képes befogadni, és alsó töltőrendszerrel rendelkezik, ugyanolyan alsó rész kialakítású, mint ami gyárilag hozzá van, csak háááátttt azért az erősen DL. Emellett kompatibilis a speciálisan kifejlesztett új PnP-TR1 és PnP-TM2 porlasztókkal, így azok jobb MTL ízt biztosítanak. A PnP MTL Pod kompatibilis az összes pnp porlasztóval, de mivel Mtl-re használjuk, így 0,8-1,2 Ohm célszerű. :hugs:
pnp-mtl-pod-v-suit-voopoo-cartridge

Saját tapasztalatom:
A kialakítása a PnP MTL Podnak nagyon jó, kimondottan szuper MTL érzetet biztosít. Azt gondoltam, hogy a 2ml e-folyadék hamar el fog fogyni, de meglepően tapasztaltam, hogy teljesen feltöltött pod és a teljesen elfogyasztott liquid között 331 puff telt el… Ez meglepő, mert kevesebbre számítottam. :grin:

A PnP-R1 porlasztóval teszteltem, ami 0,8 Ohm. Viszont ez a porlasztó nekem túl meleg gőzt produkált, ami egy kicsit zavaró volt. Ki fogom próbálni a PnP-R2 és a PnP-C1, valamint a fent említett kimondottan MTL (PnP-TR1, PnP-TM2) porlasztókat, valószínűleg azokkal nem ennyire meleg a gőz. Szerintem ezért is fejlesztették ki a kimondottan MTL porikat… Azt is megjegyzem, hogy a TR1 és a TM2 mesh verzió, ami tartósabb is!!! De ha esetleg van valaki aki pont azt szereti, hogy meleg a gőz, azoknak ajánlom az R1-et.
unnamed (4)

Nagyon jó ötlet volt a Voopoo részéről az MTL felhasználókra is gondolni és őszintén szólva remekül sikerült!!! Összességében a PnP MTL Pod kialakítása, használhatósága nagyon bejött, viszont lehetett volna több e-folyadék befogására képes!!! Űrtartalma az egyetlen negatívum…

12 kedvelés

A második tele töltött pods fej után!!! 1-szer töltöttem újra, szerintem teljesen rendben van!!!

9 kedvelés

Köszönöm, hogy elolvashattam​:slightly_smiling_face:Ez akkor egy Drag x…most olvastam a facén,hogy van plus is?

2 kedvelés

Igen, megjelent a Drag X Plus változat is. A PnP tank és porlasztó helyett az átdolgozott TPP tankkal és porikkal. 21700 és 18650 akkukkal is használható. És immár gyárilag 510 csatlakozós, tehát bármilyen tank ráhelyezhető.

4 kedvelés

És akkor mivel jobb?Szőkenősen?:joy::wink:

1 kedvelés

Variálható az akkumulátor, nincs kötve a kezed, hogy 18650 vagy 21700, ami van otthon, mehet bele. Óriási plusz az 510 csatlakozó. Ez a kettő már önmagában megér egy misét és egy modot. XD
Véleményem szubjektív persze. Ha van a Dragba (X) való PnP podfejed, akkor mehet bele nyugodtan az is, mert kompatibilis a régi Drag eszközzel a TPP tank “aljzata”. Így előállítható az MTL élmény. Sőt ha frissíted a firmwaret (ami mindig rejt némi kockázatot) még a TC mód is megérkezik. Elvileg. :rofl:
Viszont a teljesítménybeli gondok ennél is fennállnak. Ez egy pontig elvileg nem okoz gondot, de übermegabrutál DL üzemmódra nem lesz alkalmas.

6 kedvelés

Spoiler következik:
Van nálam is egy Drag X plus, várható róla is elfogulatlan magyar videó.:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Zoli ne haragudj ezt nem bírom kihagyni :pray: :heart_eyes: :rofl:: Az infókat mondd ne a spoilert!!!
(én kérek elnézést!) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

5 kedvelés

Semmi gond @Viktor_Hajdu . Ha majd lesznek, mondom. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia Zoli! A Drag X plus akksifedele ugyanaz az az ócska minőség mind a Drag X-é?

4 kedvelés

Szia Robi! Igen, teljesen ugyanaz a megoldás.

4 kedvelés

Köszi Zoli! Akkor ez felejtős! Sajna az 1wattonkénti állíthatóság mellett ez a másik legnagyobb negatívuma ennek a Drag X családnak!

4 kedvelés

Nagyon szívesen! Ha érdekel amúgy élőben is meg tudom mutatni.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

mikor? :slight_smile:

3 kedvelés

Személyes találkozóra gondoltam, mivel közel lakik hozzám.:slightly_smiling_face: Amúgy előre egyeztetett időpontban bármikor. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mármint mikor lesz video? :slight_smile:

2 kedvelés

Pár héten belül. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés