Dobd le a kokszot

Van az úgy , hogy eljön az ideje az újratamponálásnak…

Én a kiégetésnél mindig a merítést alkalmazom. Izzítás után a coilt hidegvízbe mártom, vigyázva arra, hogy csak a tekerés érjen a vízbe. Hogy mit képes ledobni? Nézz a pohár fenekére, és látod . :laughing:

És végül a leégetett coil…

13 kedvelés

Hali​:grin:Én mindíg újratekerem,ha koxos.Próbáltam ezt a módszert is,de nekem utána nem olyan már az íze​:thinking:

6 kedvelés

Ati, nem pecabottal kell meríteni…:laughing:

6 kedvelés

:joy::joy::joy::joy::+1:

4 kedvelés

A koràbbi elmélkedéseknek köszönhetően hol mártogatok, hol folyó vízzel pattintom a kokszot. Attól függ, mennyire akarok Minden Kokszok Ura lenni. A tunkolgatásnak ugyanis megvan az az előnye, hogy az edény felé hajolva láthatják a kis genyafixek, ki az úr a házban. :rofl::wink:

6 kedvelés

Én simán folyó víz alatt csinálom. Ha pohár vízzel csinálnám növelném a hatásfokot vagy csak a le égetett koksz mennyiségével szembesülhetek?:face_with_monocle:

3 kedvelés

Jó a folyóvíz is, kényelmesebbeknek ajánlott a pohárhidegvízodakészítvemártogatós módszer… :laughing::laughing::laughing:

5 kedvelés

Ohhh, Minden Kokszok Ura, és ezekszerint teremtője is??? :rofl:

3 kedvelés

A teremtés jobban megy be kell vallanom… Majd meredt szemmel nézem az elkészült művet. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Viszont a jó öreg “porpisztoly” bevetése a művelet után még ad egy kis plusz tisztító hatást. :wink:

2 kedvelés

Akkor jó anyakönnyvezetőhöz híven felteszem a Kérdést, H. Viktor nagykorú, kijelented-e az itt jelenlévők előtt, hogy ha egy liquid hamar kokszosodik, akkor nem a levest, hanem a teremtőt kell szídni? Ásó, kapa, nagy harang…stb. :joy::joy::joy:

4 kedvelés

Akkor jó anyakönnyvezetőhöz híven felteszem a Kérdést, H. Viktor nagykorú, kijelented-e az itt jelenlévők előtt, hogy ha egy liquid hamar kokszosodik, akkor nem a levest, hanem a teremtőt kell szídni? Ásó, kapa, nagy harang…stb

3 kedvelés

Így-így. Kijelentem, bejelentem, feljelentem. :rofl:

5 kedvelés

Én éppen a hetekben futattom a 26ga ss-t a maratonon,lássuk mit bír alapon,túl vagyok vele az 5. leízzításos folyóvizes fürdetés utáni tanponáláson​:slightly_smiling_face:és még mindig fut és jól teljesít a kicsike​:slightly_smiling_face:őrület…

6 kedvelés