Desszert dohányos ízek

Sziasztok!!!

Külön posztban kérem a segítségeteket…
Tudom mindenkinek más az ízlése, de kíváncsi vagyok nektek milyen desszert dohányos ízek jöttek be??? Rendelés előtt vagyok, ezért is kíváncsian várom a javaslatokat, véleményeket. Mindenképp csak a címben említett érdekel.
Sima dohány és aszalt gyümölcsös nem jött be!!!
A K flavour, Omerta kipróbálva, nagyon finom de kicsit sem gazdaságos… :grin::grin::grin:

Köszönöm!!!

9 kedvelés

Szia Huszi!

Az Al Carlo aromáit ajánlanám neked, ők gyümölcsös-dohányos aromák. S’n’V flakonban 2690.-forintért kapod meg őket a Vaping Undergrund oldaláről. 15 mili aroma 120 milis palackban. Bár nekem túl édesek voltak, 140 milire felhúzva már el tudtam fogyasztani őket.
Kis kutatás után a Vape is Passion oldalán, (es csak ott), megtaláltam ugyanezen aromákat 10 milis kiszerelésben 1500.- forintért. Így az árérzékeny vapereknek nem kell a 120 milis palackot 4-500 forintért megvásárolnia… :blush:

7 kedvelés

Hali Huszi😁Nállam az Egist Indian a no1.Nem tudom próbáltad e már😁

5 kedvelés

Szia Huszi! Az Al Carlo mellett mindenképpen érdemes ránézni a Don Cristo kínálatára (a képen látható pisztáciára különösen), de a TNT és a Black Note is rákívánós típusok.

5 kedvelés

Szia Huszi, Saint Clouds Jericho és Banana Joe, Don Cristo XO, Mystic Juice Arrakis és RY4 Special, illetve a Tobacco Bastards No. 9 Bourbon és No. 11 Dark Honey.
Ezek közül nem mindegyik kifejezetten desszert, de szerintem nem is a dohányosok közé tartoznak.

5 kedvelés

SC Jerichonak adnék +1,mostanság pöffékelem igaz valszeg ráhigítok,mert tömény

7 kedvelés

Szerintem nagyon jó, én 50-50/3-as alappal keverem, nekem így megfelel. Most rendeltem kettőt, mert elég kicsi a kiszerelés és kb. 3 hétig érlelem. A másik örök kedvenc a SC-tól a Hawthorne, bár az nem desszert.

4 kedvelés

Hali​:grin:akkor ha arra járok,beadok neked egy 50milist belőlle,mert én már túlszívtam magam jerichoból​:rofl::rofl:

4 kedvelés

Elnézést a Jericho az aszalt gyümölcsös szval kilőve😏nekem ami nagy kedvenc lett a Inawera Gentleman pörkölt földimogyorós enyhén édes,enyhén dohányos jeleg,most hogy ez mennyire fér bele a desszert kategóriába azt nem tudom,de ha a pisztáciás belefér akkor valszeg ez is👍

4 kedvelés

A szomszéd kezében tűnt fel az előbb: Anubis vanília-keksz. Saját véleményt nem tudok róla írni, elmondása szerint egészen elképesztő íze van. Idézem: rendesen krémes “olyanmintaaaa-olyanmintaaaapuding”. :thinking:
Azért ha sikerült kiválasztani a rendelésre érdemes darabokat, oszd meg velünk is a listát. :wink: Furdal a kíváncsiság :wink:.

4 kedvelés

Már tettem a kosárba egy párat!!! :grinning:
Az Anubis tényleg nagyon finom és azt tudom ajánlani mindenkinek… Gyorsan elfogyott!!! :grin:

5 kedvelés

Ahh így könnyűűűűűű! :grinning: :wink: Köszi a fotót, legalább tudom, hogy néz ki eredeti formájában! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Szia Huszi!
Sajnálatosan egyelőre csak vizuális élménnyel tudok szolgálni az illusztrált képen látható Snv aromájával kapcsolatban. Így néz ki kb. 5 hét érlelést követően. Gondoltam közeledvén a karácsony kicsit kényeztetem az ízlelő bimbóimat. Bő egy hónappal karácsony előtt bekavartam kitartóan rázogattam, szellőztettem, ahogy a nagykönyvben le van írva…majd szenteste előtt két nappal sikerült (remélhetőleg csak) megfázáshoz hasonló valamit összeszedni, amit kb. két nap alatt le is tudtam. Illetve nem egészen, ugyanis ahogy a megfázás tünetei elmúltak, eltűnt a szaglásom és az íz érzékelésem is. Úgyhogy ahelyett hogy valami nemes nedűt gőzölnék az ünnepek alatt, elő kellett ásni azokat az aromákat amiket az ellenségeimnek tartogattam. :slightly_smiling_face:
Természetesen amint visszanyerem régi önmagam beszámolok az eredményről.
20201228_193302

4 kedvelés

Jobbulást, és mielőbbi zsíros gőzöket kívánok! :slight_smile:

2 kedvelés

Jobbulást és szerintem figyelj oda magadra, mert a tünetek alapján ez biza covid.

3 kedvelés

Köszönöm szépen,de azért bízom benne hogy nem covid (szeretném ezt hinni). Még megfázásnak is nagyon enyhe tüneteim voltak, valamint a környezetemben és a családban (a nejemet leszámítva) mindenki tünetmentes /volt.

3 kedvelés

Nem ijesztgetésből írtam, hanem közeli tapasztalat, és hát jobb félni, mint megijedni… :slight_smile:

2 kedvelés

Szia Ogre. :slight_smile: Remélem mihamarabb rendbe jössz. Csak annyit írnék, hogy mikor én megfázom akkor én is elvesztem az ízérzékelésemet és a szaglásomat. Ám nekem ahogy a tünetek elmúlnak vissza is tér a szaglás és az ízlés. Úgy hallom a Covid durvább. Így csak remélni tudom, hogy sima nátha. Kitartás. :blush:

4 kedvelés

Jobbulást kívánok én is neked… :wink:
Most már 1 hete megfáztam és még mindig benne vagyok, de sem íz, sem szaglás vesztés nem történt, viszont együtt tudok érezni veled!!! Mielőbbi gyógyulást!!!

2 kedvelés

Köszönöm, viszont kívánom én is! Remélem hamarosan be tudok számolni egy pisztáciás ízorgiáról. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés