Cthulhu RTA -t keresek

Sziasztok!
Ha van esetleg valakinek eladó valamelyik fajtájából a címben nevezett szörnynek valami emberi áron (a lényeg hogy benne legyen a csábos-csápos arc :slight_smile: ) akkor arra vevő lennék lévén óriási rajongója voltam a kultusznak. Személyes átvétel vagy foxpost.

1 kedvelés

továbbra is… :slight_smile:

Szia @bohus!

Nekem nagyon bejöttek a Cthulhu termékei:
Gaia, Mulan, 1928 rda, Artemis, Hastur, Hastur mini. Igyekeztem párat begyüjteni, de szép lassan kifogynak a shop-ok és a brand most az AIO boxot erölteti és az se csúnya. Mi lesz az új dobásuk, nem tudom…

Hastur mtl rta-t is már csak szerencsés véletlennek köszönhetően találtam egy szlovák boltban, úgy hogy amíg nem késő, akár újat is érdemes beszerezni, mert már késöbb nem igen lesz. A gyűjtők csak ennek örülnek majd igazán, mert igazi ritkaság fog lenni…(Azon keveseknek, akinek ez számít.)

Nálam nyüstőlve vannak, nem szoba dísz és hozza az elvátat, amellett hogy még gyönyörűek is, nekem nagyon tetszenek:

• Számomra “ár/érték bajnok.”

Szvsz, ha nem kapsz használtat, nyugottan szerezz be pár újatt, amíg van! A pénznél, már csak az elvesztegetett időt nehezebb (azt lehetetlen) behozni.

6 kedvelés

Nekem van Artemis,Hastur Mini,és Hastur.Elégedett vagyok velük.Érdekes,hogy nekem a nagy Hastur adja a legjobb ízeket,pedig annak a legnagyobb a kazántere.

4 kedvelés

Köszi srácok! Tudtok linket adni esetleg ahol beszerezhetném? Én nem találtam sehol, feltehetően béna voltam

Hastur mini nincs készleten:( A sima hasturt meg nem is látom sajnos ezeken az oldalakon :frowning:
Az RDA meg egyelőre távol áll tőlem
Megint végigballagtam egy rakás webshopon de hiába :frowning:

1 kedvelés

Mini sajnos csak feketében, a nagynak már nyoma sincs, pedig elférne a vitrinembe nekem is…

ilyenem van ss ben jó kis tank szerintem is​:blush::grin:meg az artemis van nekem az is jo féle.Csak ritka tényleg nagyon.

Hát ja azt írja hogy raktáron de alatta meg azt hogy A termék átmenetileg nem vásárolható meg, és nincs is kosár opció