Boldog Szülinapot! ❤️

Sziasztok :smiling_face_with_three_hearts:

Te, aki minden nap szíved lelked adod nekünk. :heart: Irományaiddal mindig sikerül újat mutatnod és lehengerlő stílusoddal azt hiszem mindannyiunkat elkápráztatnod… Úgy gondolom, hogy nem hazudok, ha azt mondom, ez az életed és imádod minden egyes pillanatát mostmár. :heart:

Hosszú utat jártunk be és - még milyen sok van előttünk - bizony voltak nehéz pillanatok (elvétve akad még), de Te vagy az, aki a kezdetektől kiáll mellettem, én pedig melletted! Én is csak azt tudom mondani rólad, amit Te mondtál rólam Nélküled mi sem lennénk itt! Nem győzöm eléggé megköszönni Neked, hogy anno, mikor előszőr írtam Neked nem hajtottál el az ötletemmel együtt… :slightly_smiling_face: Akkor még nem tudtam, de mostmár minden világos, Te rám vártál, én pedig Rád, hogy megalkossuk ezt a csodát és itt legyünk immár több, mint ezren. Ez az összetartás, segítőkészség és családias hangulat ami itt van, igazol mindent.

Nagyon hálásak vagyunk mindenkinek, hogy velünk tart ezen az úton! :heart: Imádunk benneteket! :heart_eyes:

Nagyon boldog szülinapot @Vaperina_Kinga :smiling_face_with_three_hearts::heart:

22 kedvelés

boldog-szuletesnapot-animalt-kepeslap-704667815

7 kedvelés

Mindketten adtunk egymásnak, ami nélkül a Vaperina sem működne ilyen jól. :smiling_face_with_three_hearts: De én az oldallal együtt életcélt is kaptam! :heart: Te mindig velem vagy, jóban-rosszban! :heart_eyes: Még csak alig fél órája van június 20.-a, de Te máris széppé varázsoltad. :smiling_face_with_three_hearts: A végletekig meghatottál. :heart:

Nagyon szép köszönöm Doni! :smiling_face_with_three_hearts::heart::heart_eyes::kissing_heart:

12 kedvelés

Köszönöm Huszi. :heart::heart_eyes::kissing_heart:

7 kedvelés

7 kedvelés

d493cf68662a23d3448a7b79fee20870

4 kedvelés

boldog-szuletesnapot-animacio-9698380106

7 kedvelés

6 kedvelés

Isten éltessen sokáig, Drága Kinga!
Nagyon sok örömöt, boldogságot és jó egészséget kivánok Neked sok-sok szeretettel! :heart::kissing_heart:

7 kedvelés

Isten éltessen még nagyon sokáig Kinga!:bouquet::partying_face:

7 kedvelés

Snoop Happy Birthday GIF

6 kedvelés

Bolcsi Szülcsinapcsit Kinga!!! :wink: :kissing_heart:
Így 18 évesen szép az élet!!! :smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Sok Boldog Szülinapot​:slightly_smiling_face::gift::wink:

5 kedvelés

Boldog születésnapot kívánok @Vaperina_Kinga ! :kissing_heart:

3 kedvelés

5599870_7e3e3

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm Nektek! :heart::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:
Csodássá tettétek a napomat. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart:

Hát Viktorom, még pár év és 2x hozom a 18at. :sweat_smile: De ma egyenlőre a 32 az új 18. :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Gyereklány…:grinning_face_with_smiling_eyes:

6 kedvelés

Gőzökben gazdag nagyon sok boldog születésnapot kívánok erőben, egészségben, szeretetben! :cake: :cocktail: :heart:

4 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm @Kabak :smiling_face_with_three_hearts::heart:

5 kedvelés

Há’ mos mér? Me’ nem deres a szakállam? :thinking:

6 kedvelés