Blotto Mini rta,avagy az ízes single skull hysteria

Sziasztok !

Sokan ismeritek a Dovpo Blotto 26-os verzióját és rengeteg építés is látható a világhálón róla,gondoltam próbáljuk ki. :slight_smile:

Persze nem egy 2025-ös látványtervben szereplő tank, csak nálam nem járt még.( sajnos)
Mint ahogy a napokban napvilágot látott, érkezett hozzám három, 21700-as cellával üzemelő mod.Ezeken jól tudjuk, hogy egy viszonylag nagy átmérővel rendelkező tank elég érdekesen mutat.Ízes DL tankok után kutatva, gondoltam adok egy esélyt a kistesónak,a Dovpo Blotto mininek, mert láttam, hogy a Blotto-k támogatják a single coil építést, valamint a 23 mm körüli levegő gyűrű átmérő baráti méret a 21700-as készülékekhez.Elöljáróban, csak single coil és 2ml tank szekció használata ,mivel íz hisztérika vagyok,hamar ráunok egy ízre,így nekem a 2 ml nem gond,kivéve TERZO :slight_smile:

Több tekerést is próbáltam, de végűl a 4mm-es átmérő lett az ideális a tank használatához.Ezzel nem volt szivárgás és a vatta mennyiséget is oda tudtam neki adni,mert ugye single-be kéri bőven.Ez a “bőven” , a látvány rovására is megy, mert mikor az összetekert tankra rápillantok, egy vatta paca látványa fogad az üvegen keresztűl.De természetesen a látvány nem befolyásolja,a kapott remek ízvilágot.

Ha már ízvilág.
A minit talán a DL Artemis és a Siegfried mesh rta-k ízeikhez áll közel,ha lehet így fogalmazni.
Azaz, nagyon jóóó!
A 4mm-es maghoz, egy 0,45 ohm-os A1 Alien Clapton 3-as mag biztosította.Visszatekertem, majd ezt egy 4-es fúrószárra vissza csavaríííntottam,3-4 menet kb, ellenállás végűl 0,4 ohm körül maradt.Vattának a Wotofo 3mm-es cipőfűzős opciót használtam,mivel tudjuk ez NEM 3mm.Ebbe a 4-es magba pont ideális.A tekerés sokat nem kér,jelenleg 36-39 watt között dübörög.

A dübörgés közben figyelni kell, mivel a 2 ml-es palást elég közel van a gőzkabinhoz,így a 80-20-as VG többlet lassan kúszik le a tekerés felé,mikor ürül a tank.

Pár gondolat , tapasztalat:
-pazar ízvilág
-felső-gyors utántöltési opció
-kellő levegő ellenállás szíváskor ( nem kell át szívni az 510-et a kellő gőz mennyiségért )
-2 db bubis pótpalást ( nekem nem jó így 2ml )
-tank átmérő ideális
Persze akad más is
-kicsit macera a deck rész takarítás ( bitang vattaágy )
-2ml palást kapacitás ( ott a 2 bubis,válassz )
-sűrű levesnél a lassúúú áramlás ( nagyon nem zavart )
-gyárilag szinte kicsavarhatatlancoillefogatócsavarok!!! és az üveg tank szekció is !!!
-gyárilag nincs coil és vatta
-építés után a vatta ronda látványa,üvegen keresztűl

Picit hosszúra sikeredett eme szösszenet, de összeségében tetszik a tank,lehet maradós lesz.

Szép estét-Napot ,kinek mi ! :slight_smile:

11 kedvelés

Nagyon király írás lett @Csinos248 ! :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

5 kedvelés

Szerintem is király írás lett. :blush: Tetszett nagyon!

5 kedvelés

Írj többet Csinos, mert szuper lett!!! :wink:

4 kedvelés

Köszi a beszámolót,király lett​:grin:

3 kedvelés