Bishop rta

Sziasztok,szeretném meg köszönni @Kat a bishop tankot és mellé az ajándék kis csokit meg a kedves üzenetet.Ilyet sem kapni sok mindenkitől le a kalappal köszönöm szépen még egyszer​:heart::blush::wink::blush:Aztán kíváncsi leszek erre a híres bishopra milyen íze is lesz.:grinning:

15 kedvelés

Háhá, micsoda túlélő ez a bishop, először én, aztán @Kat, most meg Szabi, igazi vándor rta lett. :rofl:

@Kat akkor jöhet egy jó kis neeko? :grin: Vagy már teljesen feladtad az rta dolgot…

1 kedvelés

“Vándor rta” :slight_smile: Jó az, nekem lesz második is az biztos, ha anyagilag ott leszek :thinking:

2 kedvelés

Remélem élvezni fogod! Èn köszönöm a bizalmat! :heart:

1 kedvelés

Basszus, szerintem velem van a baj, nem jönnek az intenzív ízek… De lepjetek meg, kérlek!!!

2 kedvelés

minden nállam köt ki ami a tied volt @Ispy nem is értem miért van itt már mod is egy pár ami a tied volt​:sweat_smile::grin::blush::joy:

1 kedvelés

Akirát azért a biztonság kedvéért megtartottam, abban is @Ispy segített… Tehát a kör még nem zárult be…

Hát nehéz ez a popszakma. :grin: Én már inkább nem ajánlok semmit, az a biztos. :grin:

Sajnos elég soktényezős a dolog, sokat kell baszkurálni, mire az ember megtalálja az igazi setupot.

Most raktam újra a bájkát, alig van íze, szerintem a titanium fiber szarakszik, de én meg lusta vagyok szétszedni, marad így.

Meg volt már tank is egy pár :grin: Minden út Szabihoz vezet. :rofl:

Ó dehogy veled :slight_smile: Ebben sem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése. Kinek miben és mit, az mindenkinek más lehet :slight_smile: Már nem is tudom, hogy ki írta, de nagyon nagy a segítség, a terelgetés jó irányba, de inkább útmutatás az és az egyéni ízlés, hogy kinek mi jön be, azt nem lehet megmondani. :slight_smile: A segístés mellé azért nagyon sokat is kell próbálkozni, kipróbálni :slight_smile:

Miért adja mindenki tovább a bishopot? :thinking:
Mi nem tetszett benne?
Nekem pont úton van egy :roll_eyes:

Látod, lassú vagy, mire megveszed, már nem is menő. :rofl:

Ne parázz, neked lehet szerencséd lesz és bejön.

1 kedvelés

Nem azért veszem mert menő, hanem mert eddig jókat olvastam róla :+1::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Na na, még odébb lesz mire meglesz a by ka nekem, legyen 'má addig menő az is :rofl:

Bárcsak ilyen egyszerű volna. Sajnos csak tapasztalati úton derül ki, hogy valami jó-e vagy sem.

Ajánlom a klónt első körben. :grin:

Én azért, mert Kat akart egyet, de én vettem meg előle az utolsó darabot. Meg nekem valamiért kevés gőzt csinált, olyan kis lájtos volt. Ja, meg mert van még 8 másik tankom.

Biztos nagyon egyedi, hogy ilyen, csak szélsőséges tábora van, vagy nagyon bejön vagy nagyon nem. Nekem nagyon bejött :slight_smile: Én a rajongót táborát erősítem :slight_smile: Annyira, hogy nekem pl kell belőle kettő :slight_smile:
ízlések :slight_smile:

4 kedvelés

@Peva71 ! Semmi baj nincs vele, inkább velem… Mindenkinek átjött, aki nálam kóstolta. Nekem sajna az allergia, meg az orr műtét a bibi, nem érzek igazán ízeket, illatokat. De nekem a Dvarw sem hozott semmit… :confused:

1 kedvelés

A dvarw nekem se sokat, de mégis jó valamiért :slightly_smiling_face: volt… aztán megint lett :joy:

2 kedvelés