Barter üzlet köttetett 😉

Az úgy történt, hogy amúgy nem árultam sehol a ProVari-t…én ajánlottam fel Gálik Tamásnak. Árat nem mondtam és elküldtem neki azzal, hogy nézze meg aztán ha tetszik akkor mond egy árat és odaadom úgyis. Tettem ezt azért is mert hiszem, hogy ő jobban értékeli majd a nálam már évek óta elfekvőben szunnyadó, viharvert egykori csúcsmodellt. Aztán egy félreértés miatt úgy emlékeztem, hogy olcsón vett diót nemrég (nem ő vett)…nekem meg karácsonyra dió kellett…ezért 2kg dióban rögzítettük az árat. Ma megérkezett a dió amit már teszteltem is és ízlett. :yum: Jár az ‘Ajánlott vevő’ plecsni neki!:+1:

Nem gondoltam volna 10éve mikor a ProVari-t 90k-ért vettem, hogy egyszer jóérzéssel adom tovább 2kg dióért​:grin:…pedig most ez történt.
Remélem Tamás is elégedett ezzel az üzlettel mert egy igazi ritkaságot kapott, ami egyben kihívást is jelent számára, és ha ügyes akkor a végeredmény büszkeséggel töltheti majd el.

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.