Az ETHRA kérdőíve

Ezen felmérés célja a polgárok véleményének kikérése az Európai Unióban forgalmazott ártalomcsökkentő nikotin termékek szabályaira vonatkozó esetleges változások tekintetében. A felmérést az Európai Dohány Ártalomcsökkentési Érdekképviselet (ETHRA) végzi, mely 22 európai fogyasztói csoportot foglal magába. Az ETHRA független szervezet, különösen a dohány- és gyógyszeriparral nincs semmilyen kapcsolata, illetve saját költségvetéssel sem rendelkezik. Arra ösztönözzük az érdekelt egyéneket és egyesületeket, hogy vegyenek részt a felmérés kitöltésében és terjesztésében. A kérdőív rövid és kitöltése mindössze kb. 5-10 percet vesz igénybe.

Itt a link is:

4 kedvelés

Magyar nyelven is ki lehet tölteni, én már túl vagyok rajta. Ha jól emlékszem akkor a jövő évi TPD módosítások miatt készítik ezt a felmérést a nikotin felhasználók így a vaperek részéről. Bár ettől függetlenül is szerintem jól tudják a jogalkotók, hogy mi milyen módon szabályoznák a vape eszközök használatát.
Itt van a link: https://euronicotinesurvey.urlweb.pro/s/index.php?&a=JTk2cSU5QWolOTglQUU=&id=JTk3ciU5N2glOUQlQUQ=

1 kedvelés

Köszönöm. Neki is látok. :blush:

1 kedvelés

Jelentem, kitöltöttem! :blush:

1 kedvelés

Kérdőív pipa. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm!
Kitöltve! :+1:

1 kedvelés

Kitöltöttem én is a kérdőívet!

1 kedvelés

@Andras_Barton
Így van , azaz a TPD3.
Sokat jelent ez is,hogy értelmes,élhető TPD3-at hozzanak létre.
Ez nem csak a végfelhasználókat érinti majd,ha nem a felhasználókat ellátó helyi,országos,eu-s boltokat is. Tehát ha “buta” a törvény,akkor a helyi boltos megszívja,ez által te is, én is és minden vaper.
Szóval, terjesszétek széles körben a kérdőívet,sokat számít!!!

2 kedvelés

Már a facén ki töltöttem ahogy fel dobta nálam

2 kedvelés

Kitőltve :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok!
Kitöltve!

2 kedvelés

Kitöltöttem!
Remélem jó irányba lesznek változások.

3 kedvelés

Kipipálva.

3 kedvelés

Pipa. Remélem változik valamit a helyzet.

2 kedvelés