Ataman v3 O ring

Köszönöm @Andras_Barton a gyűrűket, megkaptam, beraktam, jónak néz ki, mert a sík alatt vannak most már a gyűrűk, így már nem tud elakadni a topcap. Viszont itt valami nagyon el lett kefélve, mert így sem tudom rátekerni teljesen, hogy túlmenjen 100%-ban a töltő nyílás, látom a tömítés szélét, pedig már elég erősen meghúztam. Ha ízomból rátekerem, akkor épphogy túlmegy, de akkor meg nem tudom leszedni, csak fogóval. :laughing: Mindegy, megépítem és meglátom megoldodik-e a folyás vagy sem.

8 kedvelés

Szia @Ispy !

Nagyon szívesen :slightly_smiling_face:! Itt viszont valószínűleg tényleg az lesz a probléma, hogy a furatok rossz helyre kerültek. A képről úgy látom, hogy nem tudja rendesen elfedni a feltöltő nyílásokat, és így megint megfolyhat. Esetleg még azt lehetne csinálni, hogy egy keveset lecsiszolni a záróelem aljából, így kicsivel tovább lehetne tekerni, és úgy talán teljesen el tudná takarni. Rohadt bosszantó, amikor ennyit kell igazgatni, hogy jó legyen :smirk:.

5 kedvelés

Én már nem fogom ezt reszelgetni, elrakom szépen a dobozába. Nemsokára itt a másik. De azért a gyűrűk jól jönnek majd. :+1:

2 kedvelés

Üdv.
Ha érdekel valakit nekem is van egy ilyen ataman v3 amin tapasztalatlanul elnyírtam a betöltő gumigyűrűket…le is mondtam róla másik két tankot használok.
Ha gyűrűk nélkül vagyis 2-2 darabban van benne érdekel valakit a tank ami nyílván clone annak a tisztelt érdeklődőnek olcsón eladó a tank :slight_smile: Kemény magyar 3000ft-ért.
Helyileg Debrecen vagy foxpost. :slight_smile: További vape napot mindenkinek! :slight_smile:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 24 óra után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.