Aspire Nautilus porlasztó kompatibilitás

Sziasztok!

A Kizoku Limitbe ugye kompatibilisek az Aspire Nautilus porlasztók. A hivatalos oldalon a Nautilus Mini néven van fent kinézetre úgy ítélem hogy ezek lehetnek azok, amik a Kizokuba is mennek. A probléma az, hogy nem találok semmi infót, hogy ezekben milyen huzalból készült a tekercs, mármint milyen anyagból. Vannak viszont a Triton Mini porlasztók, melyek ha jól láttam szintén kompatibilisek az előbb említett porlasztókkal, és ezek közül az 1,2 és 1,8 ohmos porik kanthálból készültek. Szóval megerősítésre lenne szükségem, hogy ez a kettő Triton mini pori is belemegy-e a Kizoku Limitbe? Előre is köszönöm :smiley:!

5 kedvelés

Szia!

Aspire mini Triton porlasztó 1,8 Ohm (Clapton)

" A porlasztó Aspire Nautilus és Nautilus Mini patronokkal is kompatibilis!"
Ennyit találtam róla, de szerintem igen, belemegy!

4 kedvelés

Köszi szépen :slightly_smiling_face:! Én is kb ezt találtam, annyi hogy ugye kanthal clapton az 1,8-as. Ahogy néztem különbséget nem nagyon látok.

5 kedvelés

Én sem András, szerintem tuti jó hozzá! :handshake:

4 kedvelés

Az 1.8-as már nagyon szűk?

2 kedvelés

De kár hogy most nincs itthon bvc pori, kipróbálnám neked… Viszont tuti hogy jó a kizokuba!!! :wink:

4 kedvelés

Ha belekotyoghatok… A Triton Mini porija még a Melo 3-ba is belemegy. :slightly_smiling_face:

Így talán a Melo 3 porik is jók lehetnek a Kizokuba. :thinking:

4 kedvelés

Mivel nem volt dolgom velük így nehéz megmondani, de szerintem ugyanolyan lehet, mint az 1,2 ohmos. Én Joyetech bf porlasztókat használtam. Ezeknél 1,5-0,6 ohmig nem volt különbség a levegőzést illetően.

2 kedvelés

Köszi @Vaperina_Kinga , ezt jó tudni :slightly_smiling_face:! Igazából az a lényeg, hogy a Kizokuba találjunk olyan porikat amiben kanthal van :slightly_smiling_face:.

3 kedvelés

És az 1.2-es nem Kanthal?

2 kedvelés

Valaki esetleg talál infót a saját kcl1 1.8-as poriról?Én semmit nem találtam.Csak a 0.7-hez van írva mindenhol, hogy Mesh.

1 kedvelés

Az Aspire Triton mini 1,2 és 1,8 ohmos porlasztóiban kanthal van. A többiről nincs infó.

2 kedvelés