Ash Cigar Flavour

A higítatlan aroma erőteljes hamutartó szagot áraszt, ám bekeverve igazán kellemes, a leganalógosabb eliquid számomra. Egyensúlyba kevertem, 6mg nikkel 5%-ban, és már az első napon adta a cigit. Átszkoknak és a dohányosok szerelmeseinek ajánlom.

large_7.ash-cigar__94830.1547465099.1280.1280_480x480

8 kedvelés

Ha cseppentesz pirinyót kéz fejre és meg nyalod akkor milyen? Kérdés komoly !
Nálam alap eme próba keverés előtt, ha jön valami új.

5 kedvelés

A penetráns “illatot” érezvén eszem ágában sem volt megkóstolni, de holnap a kedvedért megteszem. :blush:

4 kedvelés

Van mikor állok csak nézem a címkéket órákon át a vape shopban, majd jön a kérdés,meg kóstolod?
Ilyenkor csepp és már tudok is dönteni. Azért kéz fej mert az tisztább mint az ujjad végei.

4 kedvelés

Igen, szoktam én is, ennél viszont nem éreztem rá késztetést. :joy:

2 kedvelés

Hangvaaaagytibiii! :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Ati, mondtam, holnap. Ma már éjszakára nem akarok több hekto vizet inni, hogy közömbösítsem… :joy:

4 kedvelés

Tiborom most már én is követelem a közvetlen ízpróbát! :grinning: Egy nyalintás a jóból! :rofl: :wink: Mindenesetre miután magam is rajongok a bomlott elmék mélyén született ötletekért, hirtelen első helyre került a beszerzési listán. :wink:

3 kedvelés

Meghajlottam a tömeg akakarata előtt, és elvégeztem a natúr ízpróbát. Meglepetésemre nem volt olyan szörnyű, mint amire számítottam. Egy az egyben igazolta az illatot, de a zamata hamar elillant, és már csak háttérben maradt egy halovány emlékeztető, mely abszolút nem zavaró. :smiley:

5 kedvelés

@Tibor_Varga köszi a próbát, kíváncsi voltam milyen lehet a le írtak után alanaturban.

4 kedvelés

Én azt mondom, egy próbát mindenféleképpen megér. Megpróbálom majd egy pár csepp gyümivel megspékelni. :blush:

3 kedvelés

Ezer köszi és tízezer hála! Marad a lista elején.

3 kedvelés

Nem egy hatalmas összeg, és az eliqid. vg-n beszerezhető.

3 kedvelés

Urak, ha büntető szekcióra vágytok, íme:

http://eliquidvg.eu/index.php?route=product/product&product_id=766&search=Camelo

Még a szemetesbe is nejlonban dobtam be. :smiley:

2 kedvelés

Vaper mafia
Nem érzem dohányosnak, inkább mintha finom fűszerek keveregnének benne.”

Számomra már itt megbukott… :slight_smile:

2 kedvelés

És még csak bele sem szagoltál… :smiley:

2 kedvelés

…és nem is fogok! :smiley:

3 kedvelés

Ahogy írtam is, seggen vertem pár csepp málnával. Nagyon kellemesen törte meg a dohány ízét, épp csak annyira, hogy érezhető, és nem nyomja el.

6 kedvelés