Aromaparadise

Sziasztok!

Tegnap délután 2-kor adtam le a rendelést, ma fél 10-kor már a kezemben volt. Köszönet az Aromaparadise-nak a gyorsaságért és a meglepi cukikért! :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

16 kedvelés

Öröm and happység Barátom! Váljon gőzzé minden cseppjűk! :heart_eyes: A “Taifunka” jól áll az aromáknak! :wave:
A cukikkal óvatosan, a mi korunkban már minden falatot meg kell gondolni! :grinning: :rofl: :wink:

8 kedvelés

Az édesség mostanában nem jön be, de a gesztus mindenféleképpen nemes. Így a cukik maradnak a családnak.:grinning_face_with_smiling_eyes:

7 kedvelés

Ezzel én is így vagyok. Mindig van valaki, aki ráveti magát az ajicuccra… Meg a nem ajicuccra. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Amíg a cukorkára vetődnek, addig nincs baj… :smiley:
Én azért vagyok szerencsés, mert a családból csak én vapelek! :laughing:

7 kedvelés

Remélem jobban vagy Tibi!!! Nem vagyok egy dohányos ízeket kedvelő, de a latakia-t olyan sokan dicsérték, hogy egy véleményt elolvasnék róla, tőled!!! :sunglasses:

7 kedvelés

Köszi, talán most már sűrűbben meg tudok fordulni itt. :slight_smile:
A vélemény 2 hét múlva várható.

9 kedvelés

Ennek nagyon örülök!!! :star_struck:
Izgatottan várom… :wink:

7 kedvelés

A Latakiára kíváncsi lennék :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Inawera Latakiát már szívtam. Nagyon finom, és ezt is nagyon dícsérték.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

A Latakia nálam is benne lesz a kövi rendelésben :slightly_smiling_face:. Eddig Virginia, Kentucky, Havana és Perique. Eddig tetszett mindegyik, most a Perique-re nagyon rákattantam :smiley:.

4 kedvelés

Szia!
Jól néznek ki így együtt a Taifunnal,nem tudom te hogy vagy vele,de nekem annyira bejött kezelhetőségre és ízvilágra,hogy meg nem vállnék tőle azaz tőlük(nálam 2db szolgáll rendületlen)!Latakia beszámoló engem is érdekelne​:slightly_smiling_face:
Ízekben,gőzökben gazdag időtöltést kívánok!

5 kedvelés