[Aromaparadise] akciók!

Csapatunk egy része, Németországban élő aktív “gőzlérként”, felfigyelt a Magyarországi aroma piac hiányosságaira. Ez inspirált minket ezen webáruház létrehozására, melyben a Németországban forgalmazott prémium minőségű termékeket hozzuk el számotokra.
Forrás: aromaparadise.hu

Webshop: https://www.aromaparadise.hu

Állandó akciók

Kuponkód: HVAPERS
Kedvezmény: 8%
Beküldte: @anon31274546

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

9 kedvelés

Állandó kupon kód:

HVAPERS 8%

10 kedvelés

Köszi @Vaperina ! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

AP-s pg és vg vett már valaki? Használható vagy inkább floravita?

Szia, sokat rendeltem tőlük. Nagyon jó minőségű, de minőségre nincs összehasonlítási alapom a floravita-val (sosem próbáltam). De láthatóan árban a floravita mindent is visz.
:no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Ha ez számít, én a mai napig a Floravitás cuccokat tartom a legtisztábbnak és leglágyabbnak. Írom ezt úgy, hogy még nem rendeltem Arnoldéktól alapot.

3 kedvelés

Igen az ár jobb, csak gondoltam ha már aromát rendelek, akkor egy helyről lehetne. Az ár jobb valóban, de nekem 1 liter alap 1 évig elég, szóval annyira nem fontos, hogy most 2k vagy 4k az ára. Viszont ha veszek ap-n 2l pgvgt, akkor jobban kijövök, mint lh-ról a fél literes kész alap.

Ha beleszámolod a pk-t is a floráról akkor meg is vagy… :slightly_smiling_face: Így csak 1 felé kell. Vagy még azt sem, nem tudom ott van e ingyen posta.

1 kedvelés

Igen van valami 16k-tól, azért is merült fel a dolog, mert így postaktg se lenne :sweat_smile:

1 kedvelés

Az tökre nem is sok. :flushed: Hamar el lehet érni

1 kedvelés

Most rendeltem, nem kellett sokat szenvednem az ingyen szállításért. :rofl:

3 kedvelés

Én ebben biztos voltam. :smiley:

1 kedvelés

5 kedvelés

Le vannak akciózva a KFC és a Journey…aromák is​:heart_eyes:

4 kedvelés

Szerdán rendeltem, nem kellett volna. :sweat_smile:

3 kedvelés

Gyorsan le is adtam a rendelést, nehogy kifogyjon :rofl: köszi @Beatrix_Brlazsne_Not

2 kedvelés

Én lehet,hogy tényleg nagyon debil vagyok.
Ha a kosárban 16.250.-ft van és felhasználom a HVAPERS kódunkat,amiből elvileg 8% kedvezmény van…mennyinek kellene maradni a kosárba?
De úgy úgy is felteszem a kérdést,hogy mennyi - kedvezménynek kellene lejönni?
SOS,ha lehet…mert nem folytatom addig a vásárlást,míg nem írtok​:slightly_smiling_face:
@Vaperina_Kinga vagy valaki?..

KB 1500 Ft a 8% de mindjárt pontosítok :slightly_smiling_face:

Bocsi, 1300 forint. Kalkulátorral számoltam.

Sztem is.Mégis csak 515.-ft-ot von le.Többször próbáltam,ki-beléptem…de csak annyit von le​:cry: