Aromák csomagokban eladók - Zoli készletracionizál 🙂

Sziasztok!
Készletracionalizálás miatt eladó lett sok aromám.
Megtaláltam pár hónap alatt a kedvenc ízeimet, ezért igen baráti áron szeretném, ha másnak is örömet okozna a kevergetés. (Esetleg ügyesebb benne, mint én :slight_smile: ).
Csomagokra bontottam a dolgot, így is igen baráti áron. /De egyben még jelentős kedvezmény…MINÉL TÖBB MINDEN EGYBEN KELJEN EL, EZ A CÉL - inkább alkudj/

2.: Imperia szett, sorban 7.5, 10, 7.5 ml: 2 k

4.: Vape 42 5 ml (TPA tudtommal) szett
(Cubano 12.5 ml, M-Type 12.5 ml, Tobaccum 12.5 ml, Tobacco YUCO 5 ML, Western II. 5 ml) azaz kb. 48 ml aroma - 5 k

Több szett vásárlásnál még plusz kedvezmény!
(Írd meg PM-ben az elképzelésed).

Minden aroma hűtőben tartott, a legrégebbi 2022 márciusi vásárlás.

Posta, FOX ok. Személyes átvétel is, Szolnokon, megbeszélés szerint is. (Utánvét nincs, sorry…)

Tekintsd meg hardver hirdetésemet is:

9 kedvelés

Zoli 50/50- be van keverve? Nic?

Ez mind aroma.

Hülye kérdés volt már rájöttem

2 kedvelés

Szia Zoli!
Az összes tortást viszem, mondj egy árat :grin:jah a mandula és nugatkrem is

2 kedvelés

Kérlek, aki gondolkozik egy-egy soron, kedden van délelőtt postanapom (buta bonyolult hetem lesz), az írja meg hétfői napom PM-ben, mi az elképzelés. Igyekeztem baráti áron, de még egy kis alku belefér, nagyobb tételnél :+1:

Ui: cseten ne írjatok, PM (csoda hogy észrevettem véletlenül, mivel én nem használom). :slightly_smiling_face:

Feladtam mindenkinek a csomagját (2400 lett, a különbözeteket benyelem, igyatok egy kv-t az egészségemre :+1:ez van, szépet emelt az MPL).
Remélem minden OK lesz, elsőbbségikkel mennek.
Az elkelt dolgokat kieditáltam.
A többi szabad préda.:slightly_smiling_face:
Szép napot​:+1:

4 kedvelés

Szia. a Discovery sorozat az még megvan? Milyen ízűek ezek? Én sajnos csak az RY4 -et ismerem tőlük, de az bejön nálam. Viszont az Inawera sorozat bevásárlását még mindig nem hevertem ki, amekkora pofára esés lett. Elnézést kérek Gandalfék, de én ezt a gyártót ezek után örökre elkerülöm. tudom, nem a ti hibátok, ha valamelyik gyártó termékei nekem nem ízlenek.

1 kedvelés

Szervusz. Nehéz ügy jellemezni őket, de a leírások viszonylag jól visszaadjak a neten. Sokan szeretik itt.
Az Old Captain pl. rumos jellegű tengerész pipadohany, a Parliament az M-type felhangokkal dúsított dohany, stb…a Cohiba is ízigvérig Cohiba.
Inawerák többnyire jók, Solubok is, de így is marad rengeteg desszertem.
Ennyiért kísérletezni is olcsók.

Az én gyomrom csak Azhad és társai kivonatosakat vesz be. Velem van a baj.
Ami ki van téve, és nincs mellette JÉG felirat, az mind vihető.
Több szettnél még engedek.

1 kedvelés

Ha mind bontatlan volna, vinném. De közös számláról előre utalni, ezt anyával is meg kellett beszélni. Autó is lenne a családban, de az nem az enyém. “Ha majd nyugdíjas leszel ingyen utazhatsz” -ezt kaptam. Akkor akár vonatozhatok is Szolnokra. Akkor talán majd jövőre. Árulhatnám talán én is az Inawerákat, legalább a bontatlanokat. De az US red -ért sem jelentkezett senki. Azokat sajnos felbontottam, és mind felforraltam, hátha veszít a bűzéből. Nikotinom sincs már egy csepp sem. De még azt se tudtam eldönteni, hogy pótoljam azt, vagy inkább valami jó aromákat vegyek?

Azt a discovery sorozatot vinném, ha megvan még… Sokaknál láttam már, viszont itt a román shoppokban nem kapható. Vasárnap reggel érte jönnék, (akkor megyek vissza németbe dolgozni), vagy adok egy BP 17-ik kerületi címet… Ahogy neked jobb. És az árát pedig utalom bankon keresztül…

3 kedvelés

Írjatok PM, megbeszéljük.

A 2 aromacaoportot egyelőre jegeltem​:+1:

Aktualizáltam a hirdetést :+1:

1 kedvelés

Szia!

A tortásakat, a mandulát és a nugátkrémet elvitték?

1 kedvelés

Szia!
Aktualizáltam, ami maradt a hirdetésben, az még megvan.

1 kedvelés

Aktualizálva ismét :+1:

1 kedvelés

Frissítve a hirdetés :+1:

1 kedvelés

Lassan-lassan elkel minden cuccod… még a végén te is leves nélkül maradsz…:smile::grin: