Al Carlo aroma

Sziasztok!!!

Vissza olvastam, mert már volt téma a dohányos ízeket kedvelők között, de ott nem csak kimondottan az Al Carlo került szóba (írásba)…

Viszont érdekelne a véleményetek, hogy általánosságban milyenek és kinek melyik íz nyerte el a tetszését??? :sunglasses: Lehet kipróbálnám!!!

Köszi a válaszokat!!!

5 kedvelés

A Golden Grapefruit kipróbáltam, de a grapefruithoz nem sok köze volt…igaz, DL-ben használtam, MTL-ben biztos másképp jön ki, de nekem nem jött be. Dohányosnak sem mondanám, inkább egy harmadik, számomra meghatározhatatlan íz jött ki belőle, nem lett kedvenc.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A Caramellt nem kóstoltam, a többihez volt “szerencsém”. A dohányhoz az égegyadta világon semmi közük (szerintem), számomra kifejezetten retro méhviaszos bútorápolós utóízük is van (nagyi ruhásszekrény illattú gőzzel), egy furcsa, édes-kesernyés beütéssel.

6 kedvelés

Számomra túl édesek, még 20-30 milivel túlhúzva a gyári ajánlásnál is.

7 kedvelés

sziasztok én anno próbáltam de csak a mangó dohányosat igaz akkor még csak dl szívtam mtl nem igazán,édes íze volt háttérben a dohánnyal nem volt rossz el lehetett szívni.Na de azóta nem vettem és ez akkor volt mikor még volt a vaping undergrund oldal legelsőnek ugye még akkor nem tűntek el akkoriban.Ja meg kokszolt is a mangó miatt de tényleg mangó és dohány volt a háttérben de azóta nem vettem.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Hello, próbáltam régebben a mangósat, meg valamilyen tejeskávésat…szívható,de nem volt kiemelkedő.Most sóskaramellásat érlelek 2-3 hete,de eddig nem jött még ki az íze, sztem ez sem lesz az igazi. Mindegyiknél ugyanazt az alapízt érzem,ami számomra nem dohányos, inkább valamilyen vegyszeres íz,de még nem az a lefolyóban landolós.

5 kedvelés

Köszi szépen mindenkinek, erre az őszinte véleményekre vártam!!! :pray: Akkor szerintem kihagyom, hiszen nagyon finnyás vagyok!!! :grin:

6 kedvelés

Szia Huszi! Alma-dohány, fahéj-dohány állandó kedvenc volt! Ahogy Tibi is írta én is 15-20% plusszt toltam bele mert nagyon túl aromázott volt! És a sok reklámnak ill. a márkának köszönhető felfutott a termék és jött a változtatás! Annyira sok édesítőt tettek az alapba hogy egy borzalom lett! 2hónapos leves áll a polcon és nem fogy! 1tank és kuka a tekerésnek! Sajna felejtős lett az Al Carlo! És ha változtatnának is már nem bízom bennük!

5 kedvelés

Szia @Huszi !
Úgyszint azt gondolom felejtős és árban sem valami fain,igaz én a10ml es koncentrátumot vettem belőle,10%os keveréssel első héten legalább a mangó íze jó volt szűk dl-ben,aztán kiteljesedett és egy nagy katyvasz lett enyhe mangó izzel ellenben jó édesen közöm sincs a dohányízhez fajtává!Ráadásképpen kokszol mint valami szénnel fűtött kájha,akkor inkább valami jó kis kivonatos cucc és akkor legalább van értelme szenet termelni​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

SNV-ből nem szívtam jó ízesített dohányosat, de az Inawera555-t nagyon ajánlották és a Tobacco Symphony-t próbáltam az jó is volt dohányosnak. Már rendelem is … :slight_smile: megint vagy 12-13 félét, hátha nem lejártat küldenek…Amúgy egy ideje hanyagolom is az snv-ket, mert a nevükkel ellentétben ugyanúgy érlelni kell, mint bármi mást, csak jó drágák cserébe.

3 kedvelés