Al Carlo aroma élménybeszámoló a Gandalf Liquid jóvoltából

Köszönöm szépen :smiling_face_with_three_hearts: Megtisztelsz! :heart_eyes:

4 kedvelés

Sziasztok. :slightly_smiling_face:
Jelentem, 1 hónapos a keverés és mostanra úgy összeértek/összesimultak az ízek, hogy az a teás is ízlik már ami a shishára hasonlított. Az kissé fura volt számomra 1 hetesen, ma meg már elment 5ml belőle úgy, hogy másik 2 szettet is használtam mellette. Érdemes várni vele, ha valaki venne belőlük. És, ha igen, akkor ne feledjétek a VAPERINA kupon kódot. :blush:

8 kedvelés

Tisztelettel jelentem, a sós karcsis már nem száraz. :heart_eyes: Egy finom, kiegyensúlyozott liquid lett belőle. Csak 1 hónap kellett hozzá. Dohányosoknál, néha van ez így… :blush:

9 kedvelés

Ide értem végre a teszteléssel.
@Vaperina_Kinga nekem a sós karamell inkább hajaz az almás fahéjas süti ízre, de ettől függetlenül nem rossz.
Viszont a sargadinnye-dohány nagyon bejött, már 1hete csak ezt szívom, kellemesen kiadja a dohány mellett a sárgadinnye ízt. Mindenképp ajánlom. :slightly_smiling_face:
Amivel próbálva voltak: - Brünhilde ni80 0,95 ohm 14w
-Berserker V2 mini Ss316 0,86 ohm 15w

3 kedvelés

Szia Robi. Nagyon köszönöm a tesztet. :heart_eyes:

Érdekes eredmény született Nálad is. :slightly_smiling_face: Engem csak a teás vitt félre, illetve a sós karamellás nehezen adta magát, de lehet csak az MTL miatt. :thinking: Nagyon örülök, hogy ízlik. :heart_eyes:

3 kedvelés

sós karamell hány % ban kevertétek?:wink::blush:köszi

1 kedvelés

@Szabolcs_Barna a gyártó 8-10%-ban írja. Én 10%-ban kevertem! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

meghoztad a kedvem, remélem nem csalódom :slight_smile: gondolom kell neki 2-3 hét pihenés ?!

8 kedvelés

Igen, mindenképp javaslom, nekem a 3. héten lett a legjobb. :blush:

3 kedvelés

Ha szabad,akkor javasolnám a macchiatósat kipróbálásra.Én ezt folyamatosan tartom,szerintem baromi finom.Mondjuk a shake and vape-et.

6 kedvelés

köszönöm :slight_smile:

Nincs mit. :slightly_smiling_face:

Ez egy tartalmas , mindenre kiterjedő bemutatása a kedvenc aromáimnak.
Mindig a részletes , átfogó bemutatókat keresem a liqvidekkel , segédanyagokkal , modokkal kapcsolatban.
Köszönöm a mindenre kiterjedő bemutatást. :slightly_smiling_face: :clap:

3 kedvelés

Köszönöm, igyekszem. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Gyümölcsökért nem vagyok oda. De ez a kávés lehet, hogy nálam is belekerül a legközelebbi kosárba. Finom amit küldtél. Eddig valahogy átsiklottam felette, hogy ilyen is van.

5 kedvelés

Melyik típusú kv? Jön mellette dohány is, vagy inkább vmi (tejes)kv desszert?

2 kedvelés

Még a pályafutásom elején futottam bele.Azóta mindig van.

1 kedvelés

Írtam a ki mit rendelt, ki mit kevertben róluk. Ez dohányos kávé. Érzik alatta a dohány. Nem olyan intenzíven kávés, mint a Solubé, de amaz csak tisztán kávé mentollal. Olyan sötétre pörkölt kávé illata van a dohány mellett. Nem vagyok szakértő kávé ügyben, majd utána olvasok, a Macchiato az olaszoknál mit jelent? http://www.gaggia.hu/latte-macchiato-keszites

3 kedvelés

Jót :grin::+1: én már 3 féle kv-val próbálkozom.

Ebből 1 van, ami tragikus, a Big Mouth-féle. :nauseated_face:

2 kedvelés

Ez egy az egyben latte macchiato.Alatta a jellegzetes Al Carlo dohány íz.Jellegzetes,eddig az összes Al Carloban ilyen volt,amit kóstoltam.Lehet,hogy a kanadaiaknál így képzelik.A Rocket Girl is hasonló.

4 kedvelés