Adó emelés

Sziasztok.
Lehet valamit tudni, hogy az alap lötyire dobnak plusz adót?
És ha igen mikor?
Köszi a válaszokat.

Ez még csak a szlovákoknál játszik elvileg.

Azért is lett PL a V.U. oldalán látható drasztikus emelés.

De az is látható hogy van valami zabszem abban a bizonyosban,mert a v u is költözik, gondolom nem véletlenül.

EU-s törvényeket és a TPD2-őt épp ésszel, szem előtt tartva,vagy betartatva ,várható ,hogy a hasonló módon működő cégek költöznek,átneveződnek tulajváltás …stb…

3 kedvelés

Köszi.
Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e alapból bevásárolni.

Szerintem inkább úgy helyes,hogy érdemes e nikotinból betárazni,persze ha nikis alapot használsz.
Ha csak egy 0-ás alapról beszélünk,arra meg több pozitív tapasztalatok alapján írhatom,hogy magyarba is tudsz alapot venni,bagó pénzért.

1 kedvelés

Sziasztok!
Érdekelne, hogy hogyan látjátok.
Lehet hogy vége lesz a Csehországból meg Szlovákiából rendelés ék?

Nem lesz vége ha be tartod a tpd 2 -őt te mint eladó. Előbb vagy utóbb mindenkit megtalálnak .
Sajnos ez van,de talán hamarosan hoz valami értelmes változást a TPD3, ha eljutunk odáid ebben a hazug világban.

2 kedvelés

Igazából a törvényi oldalával egyáltalán nem vagyok tisztában.
Az tudom, hogy ide nem szállíthatnának.
Ráadásul a VU nem csak boosterként ad nikotint.

1 kedvelés

Igen,főleg a nikivel vannak bibik,azaz a kész nikis alappal leginkább. Bár engem nem érint,magam kotyvasztom,így picit biztosabb mit szívhatok.

2 kedvelés

Nekem is rá kellene szoknom a számolgatásra.
Tény, hogy készen venni kényelmesebb és nem akarom magam elszámolni, de ahogy látom muszáj lesz.

Nikotinost használok.
Arra gondoltam, hogy erősebbet rendelek, itthon meg felhígítom.

De ha más nem lesz,maradnak a horvátok.

Ott minden jogtiszta és folyamat képben vannak az épp aktuális törvényi szabályozásokkal.
Ebből következik az is,hogy mivel betartanak mindent,ami ugye pénzbe kerül,ezért magasabb a szorzó az ő felületükön.

2 kedvelés

Az legyen egy másik téma, pl nikis alap higitás vagy keverés otthon …stb …

2 kedvelés

Megkérdezhetem hogy meikek a Horvát cégek?

Azért írtam hogy horvátok mert többen vannak a cégben :slight_smile:
De én a Liquidhall-ról írtam.

1 kedvelés

Értelem szerűen én sem vagyok a pénztárcám ellensége és ameddig vannak olyan cégek akik bátrak,vakmerőek, ki fogom használni az általuk nyújtott lehetőségeket,de azért " butaságok" nem csinálok,hogy csak egyet említsek nagy töménységű niki rendeljek,birtokoljak. Minden online,mindenki mindent lát, NEM LEHET elbújni!!!

2 kedvelés

Az pont jó, úgyis onnan szoktam rendelni.

2 kedvelés

Én arra gondoltam, hogy 9-est hígitom fel.

2 kedvelés

Lehet azt is, de ez ,egy másik témának legyen a megoldása,hisz az alap témád az adóemelés és az ehhez kapcsolódó esetlegesen felmerülő opciók, kérdések.
Amúgy Horvátban még nincs jelen emelés.
Nem offolni akarom a témát csak ne kanyarodjunk el másik irányba. :slight_smile:

1 kedvelés

De az ehhez kapcsolódó kérdéseket észrevételeket egy új témában ki tudjátok beszélni a fórumon.

3 kedvelés