A Therion project

Sziasztok!

Ma érkezett meg hozzám ez az öreg harcos, akin az idő múlása meglátszott bizony. Mivel nagyon kedvező volt a cserébe várt összeg, így nem tudtam kihagyni, főleg hogy DNA modom még nincs. A külseje pedig olyan amilyen, megpróbálok kezdeni vele valamit, gondoltam magamban.

A kopott festék volt a legkisebb baj a számomra. Gyorsan szétkaptam, és ha már darabjaira szedtem, kapott egy tisztítást is.

Egy sötétebb árnyalatot kapott mint az eredeti, de ilyen festéket kaptam, ez van :slightly_smiling_face:. Egyébként ezzel is jól néz ki szerintem, nekem megfelel :smiley:.

Végül jött az akkufedél kérdés, mivel az csupaszon érkezett hozzám. Erdetileg bőr van rajta, na de honnan varázsoljak olyat. Aztán a kis villanykörte a fejemben kigyulladt. Van itthon mindig elég kacat, melyek nagy részét ki kellene dobni, na de milyen jól jött most egy régi barna bőr pénztárca. Már a ház összes szegletét bejárta, az ide-oda pakolás során, de nem akartam kidobni, “jó lesz az még valamire”. A méret levétele nem volt annyira könnyű, de olyan vészes sem. Ettől a résztől tartottam a legjobban, de egész tűrhető lett :sweat_smile:.

Durván kettő és fél órát vett igénybe a felújítás, és ha nem is olyan mint új korában, de sokat dobott rajta ez a kis pepecselés :slightly_smiling_face:.

21 kedvelés

Gratula Bandini, egy újabb kis csoda született a kezeid között!!! :clap: :+1: :raised_hands:

4 kedvelés

Köszönöm szépen Viktor! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mondhatnám egyszerűen, hogy szép, de azzal nem fejezném ki méltóan a véleményemet. Ez egyszerűen pazar! Sikerült tényleg alaposan megújítani. Gratulálok a professzionális eredményhez! :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

És a legfontosabb: használd egészséggel, szerezzen számodra sok örömteli gőzös percet! :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Köszönöm szépen! Vannak jó pillanataim :sweat_smile:.

3 kedvelés

Mehet a hirdetés rovatba a “Vállalom kopottas …” :thinking: :heart_eyes:

4 kedvelés

Szia András!
Nagyon frankó lett,gratulálok!
Dobtál a festésre 1-2 réteg fedő lakkot is?Az én munkás modom éppen a 3. festésére vár,mert valahogy az első 2 munkálatnál az mindig elmaradt,általába előbb kellett csatasorba állnia,minthogy megkapja az áhitott lakkréteget magára​:slightly_smiling_face:Na de most sokat vár így,ha egyszer rászánom magam tuti kap 2k lakkból 2sort,hogy végre tartós is legyen az eredmény​:thinking:

3 kedvelés

Köszönöm Szilárd! :slightly_smiling_face:
Lakkot nem kapott még. Úgy emlékeztem, hogy van itthon, csak rosszul. Azt még vennem kell, addig a mod itthon megvár. Szétszedni könnyű, a bőrt viszont le kell majd maszkolnom, de az sem vészes már :slightly_smiling_face:.

4 kedvelés

Nagyon szép lett!
Van egy kopott, lelakott modom, esetleg vállalnád?:upside_down_face:

4 kedvelés

Köszi szépen!
Üzenetben megbeszélhetjük :slightly_smiling_face:. Majd küldj képet a modról!

4 kedvelés

Ez csodaszép lett András! :heart_eyes: Gratulálok! Használd egészséggel.

5 kedvelés

Köszönöm szépen Kinga! :smiley:

3 kedvelés

Gyönyörű lett András! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szervusz András ! Szervusztok !

Szép munka ! Csak így tovább ! :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés