A HALADÓ VAPER kategóriáról

A HALADÓ VAPER kategória, azoknak a Vapereknek készült, akik már megtapasztalták a Gőzölést és tetszik is Nekik, ezért fokozottan érdekli Őket a téma.

Ebben a kategóriában nyugodtan kérdezhetsz, beszélgethetsz, kíváncsiskodj kedved szerint. Ne feledd, nincs buta kérdés! Nyugodtan kérdezz! :blush:

Ebben a kategóriában a Közösségi irányelveinkben foglaltak a mérvadóak! Kérünk titeket tartsátok be!

Sziasztok! Tudom ezerszer feltett kérdés vape oldalakon, de egyszerűen nem jövök rá mi lehet a gond. Adott egy zeus X, 0,36- os tekeréseket teszek bele cotton club vattával, nem folyik, jól működik stb, dualban (~0,16 ohm-on), 60 watton hajtom , de egyszerűen alig van íze. Próbáltam magasabbra, alacsonyabbra tenni a tekerést, megnéztem, hogy a levegő nyíláshoz passzol de így is halovány.
Mi lehet a gond. mit csináljak a jó íz elérésért. Most amire gondoltam, hogy vettem 0,6 ohmos tekeréseket, hátha a ~0,3 ohm majd eredményt hoz, de tényleg megoldást hozhat?
Köszi!

A Zeus X nálam is eléggé ízetlen volt mint a gyári, mint a saját tekerésemmel. Sajnos a felső levegőzés nem épp a legjobbat hozza ki az ízből. Olyan 0.15 ohm körüli ellenállásokat tekertem bele, mivel a vastagabb drótokat szeretem, de teljesen mindegy volt, nem adott olyan ízt, mint a többi tankom. Nem szórakoztam vele valami sokat, 4x nem tudtam 7/10-nél nagyobb pontot adni neki, így el is adtam amint tudtam. Mondanom se kell, hogy nem volt nehéz ezt a túlhype-olt vackot.

Én nem ajánlom az előretekert coil-okat. Tekercsben megvéve tudod szabályozni a magátmérőt és a menetek számát, ezt miért bíznád másra? :slight_smile:

Szia! Köszönöm a válaszod! Azért veszek/vettem előtekert huzalokat, mert sima huzalból nem igazán találtam “tutit” míg a kész tekerést viszonylag nagy választékban be tudtam szerezni oldalakról, így van lehetőségem cserélgetni, próbálgatni. Most dualban van benne 2x0.6 ohm os tekerés, így egész korrekt az íz! No nem egy mesh porlasztós íz, de már olyan egész finom.