A gőz hőmérsékletének szabályozása,félmecha modnál

Sziasztok!
Fél éve kezdtem a gőzölést,de eljutottam oda,hogy inkább magamnak tekernék.Adott egy Berserker V2 mini,amit egy Kizoku Kirin félmechán használok.Sok hasznos infót találtam itt,az ízek rendben is vannak,viszont egy kicsit hűvös a gőz.Ezt hogyan lehet szabályozni egy ilyen modnál?

Bár profi nem vagyok,de lehet az adott tekerésnek kevés a kimenő 3,5 volt. Mivel szabályzó nincs rajta, szerintem csak a tekeréssel tudsz játszani.
Valamint ,tekerés átmérő,huzalfajta,menetszám, illetve aku állapot, töltöttség is fontos tényező.

3 kedvelés

Az is igaz hogy 100%-ban nem ismerem a készüléket,de nekem gyanús a gyári porihoz rendelt adathalom.
Mi szerint az 1,2ohm 8-12 watton míg a 0,5 ohm 16-22 watton dübörög.
Mi a gyanus? Hát nekem az,hogy akkor ez felismeri a gyári porit,majd alkalmazza az optimalizált értéket wattok formájában.Ha így van,akkor szerintem sok finom beállítás nem jöhet szóba,mivel majd ő eldönti,hogy az épp adott tekerésedet mekkora ohmra számolja, a gyári konfiguráció miatt. :thinking:
Jobb -több ötletem nincs sajna.

1 kedvelés

Köszi!A 0.5-öset használtam,az egy kicsit túl meleg volt,és fröccskölte a lötyit rendesen.Az 1.2-est meg elhagytam mielőtt kipróbáltam volna​:joy:.Akkor elkezdem 1.2-vel,aztán megyek lefelé,amíg jó nem lesz.

2 kedvelés