A 10 milis aroma vagy booster egyszerű nyitása

Sziasztok!

Lehet sokan ismeritek,de a kezdő keverők még nem.

Tud kellemetlen perceket okozni a kis flakonka. Legyen az 1 db aroma,vagy akár 40 db nikotin booster.

36 kedvelés

Köszi szépen a tippet. Én eddig mindig késsel nyitottam ki. Gondoltam hogy van valami egyszerűbb módja is. De idáig még nem terjedt a tudatom :joy::joy::joy:

6 kedvelés

Ez nagyon király kis tipp, én mindig foggal húzom le, aztán a sok üveg végére egy enyhe nikotin mérgezést kapok :joy::joy:

8 kedvelés

Szerintem most nem csak a kezdőknek tudtál újat mutatni.

8 kedvelés

@Csinos248 köszi! Ezt a trükköt én sem ismertem!:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Örülök ha tudtam segíteni. Nem vagyok a szavak embere,ez érződik is a videó alatt,azaz nem :slight_smile:

9 kedvelés

Köszi a tippet :slightly_smiling_face:! Amikor kést fogtál, a mozdulatból azt hittem, hogy egy sabrage-t láthatunk majd tőled :grinning_face_with_smiling_eyes:.

7 kedvelés

Hát ez besz…ás! Tényleg működik! Meghajlok a tudás előtt.

8 kedvelés

Én is így szoktam. :slightly_smiling_face: Ám nekem gyakran benne ragad a kupakban. És nem is mindegyik aromáé jön le így. Így azért én odakészítenék egy kést és egy csipesz. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Köszi szépen a tippet​:grin:Én sem ismertem ezt a trükköt​:joy:Ezek után száműzhetem a vízpumpa fogót az ördögkonyhámból​:joy::joy::joy::joy:

5 kedvelés

Vissza csavarod a záróvéggel,majd vissza le és benne marad a csepegtető záróvég az üvegcsében.

7 kedvelés

@Csinos248
Ne b@ssz,hogy ennyi az egész???:joy::joy::joy::joy::joy:
Én legalább tűhegyes késsel szedtem le,nem ilyen tompával​:wink::joy:
Soha életemben nem jutott volna ez a módszer az eszembe​:slightly_smiling_face:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm :heart::slightly_smiling_face::heart::heart::heart:

5 kedvelés

Konkrétan nekem csak ezzel a fajtával volt problémám​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Floreean így lefekvés előtt ezen nagyon jót röhögtem​:joy::joy::joy:Imádás van​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sziasztok, nálam a konyhai fiókban mindig van pár alap szerszám, így kombináltfogó is. Én azzal megfogom a kis csőrt és szépen lefordítom a flaskáról.SNV flaskák (Cucko-k vannak)csőrét kicsit visszább szoktam vágni, így valamivel nagyobb lesz a nyílás is, mert az is kúpos nem csak a palást.

3 kedvelés

@sv650tk a Cucko közép csepegtető nem menetes??? Azaz ki lehet és vissza tekerni boosterezésnél-feltöltésnél.
@anon31274546 neked van,rá nézel majd, köszi!

3 kedvelés

Szia,ki lehet venni,de nem menetes. Én az egész dugaszt szoktam kivenni egyben.

2 kedvelés

Látom,nem csak én vagyok ilyen​:slightly_smiling_face:Ami még vigasztal,hogy férfitársaim is hasonlóan próbálkoznak mint én​:joy:

Megmutattam azuramnak,jókat derültünk a hozzászólásokon​:slightly_smiling_face:

Ez a módszer neki sem jutott volna az eszébe​:wink::slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Az egyszerű megoldás ritkán jut bárki eszébe… :grin:
De legalább vége a csócsált végű snv flakonoknak és a csorba késeknek :joy::rofl:

8 kedvelés

Sziasztok!
Felmerült a kérdés, hogy mi van azokkal a 10 milis flakonokkal,ahol a záró elem nem a flakon külső peremére “kapaszkodik”. ?
Nos igen,ha unod a aromák tömény ízét,a nikotint,de nem rendelkezel fogóval,késsel ,egyéb otthoni eszközzel és a Pekmen is fogak nélkül próbálja,akkor keress egy ollót. Csak annyi,hogy az ollónak legyen pici kis műanyag pöcke,amivel rá tudsz fogni a csepegtető részre.

12 kedvelés