[3FVape] akciók!

A 3FVape egy Kínai székhelyű professzionális vape viszonteladói webáruház. Igyekeznek mindíg a legújabb termékeket elhozni számotokra.
Forrás: 3fvape.com

Webshop: https://www.3fvape.com

Hozzászólásban jelezhetitek az aktuális akciókat, kuponokat.

4 kedvelés

Zq trio 13 $.

3 kedvelés

de az ss elvitték fogadjunk​:blush::sweat_smile::wink:

1 kedvelés

van még belőle :wink:

1 kedvelés

köszi,még ne hogy vegyek bár sok mindenkinek könnyezik ugye alul felül de csak egy minimálisat ezért elég nekem a fekete is talán belőlle​:blush::wink::sweat_smile:

2 kedvelés

Ss “nem is volt…” :grin:

3 kedvelés

Sziasztok! Srácok itt eredeti termékek vannak? Mennyi a szállítás és kikerüli valahogy a postát?

1 kedvelés

Szia,

Nekem tegnap érkezett meg a csomagom. Holnap lesz kettő hete, hogy rendeltem. Szóval viszonylag gyors. A nyomkövetés szerint kikerülte a nemzetközi elosztot. Az országba érve az országos elosztóban vették át. A termék megnevezésenel én eddig csak azt láttam, hogy eredeti termékek.

2 kedvelés

Szia !
Amelyik termékhez odaírják hogy authentic az eredeti.
A szállítási díj változó a vásárlás végén ki lehet választani hogy milyen szállítási móddal kéred az árut .Az Euro Special Air Mail-Line5 szállítási mód áfa vám mentes,persze ez a legdrágább.
A tapasztalat az ha free szállitásal kéred akkor az árú értékének csak a felét irják rá igy az végül olcsóbb lesz,annak ellenére hogy fizetsz áfát.

2 kedvelés

Igen köszönöm szépen, közben láttam, hogy van klón is csak azt jelzik! Szóval a szállítás picit zsákbamacska​:grin: Mondjuk annyira baráti az áruk, szóval lehet megkockáztatom!

1 kedvelés

A szállítás sajnos mindenhol zsákbamacska. Több oldalról rendeltem már többször is, és kiszámíthatatlan. Amelyiknél eddig nem fizettem annál a csomagnal kaptam értesítést a postátol további költségekkel kapcsolatban és ez már megtörtént fordítva is. Teljesen mindegy honnan, mit rendelsz. Ha eu-n kívülről jön és a hatarnal a posta veszi át, onnantól kérdőjeles.

2 kedvelés

Igen tudom​:relieved: most néztem amit szerettem volna, az nem eredeti, gyanús is volt ez az ár :laughing::cry:

2 kedvelés